Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen nő?

Figyelt kérdés

Aki szűz, nem a szexen van a hangsúly és nem is egyből feküdnénk le, hanem vagy fél év - egy év alatt szép fokozatosan.

Akinek nem a külső a fontos

Aki hűséges teljesen, és megbízható

Aki szeret utazni

Aki szeret sportolni

És értelmes is.

Gondolkozom rajta, hogy valamilyen szerzetesnek elmenjek, mert annyira nem látom értelmét ennek az egész társkeresésnek, egyszerűen nem nekem való ez a része az életnek. Túl sok igényem van.


2015. jún. 7. 19:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed, hogy egy nő csak akkor hűséges ha hajlandó ennyit várni az első alkalommal, akkor tévedsz.
2015. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Aki szűz, nem a szexen van a hangsúly és nem is egyből feküdnénk le, hanem vagy fél év - egy év alatt szép fokozatosan.


Szeret utazni, sportolni, értelmes, ez elég sok embernél pipa.

Nem a külső a fontos? Hát azért számít valljuk be. Legalább legyél igényes. Ha szeretsz sportolni abból gondolom ki is nézel valahogy.

de ez...

nem a szexen van a hangsúly <-> fél év-egy év után


haver, óriási végletek. Különben nem értem ezt a szexellenességet itt a gyakorin sokszor :D Mi a baj vele, miért tagadjuk meg magunktól, ha van valami isteni :D miért kell ennyire szexböjtöt tartani, ha már ott van? te nem akarod élvezni a barátnőd, hidd el nagyon jó az :) meg mi ez a "ma már ilyen a világ", nem basszus, régen 18, sőt 16 évesen házasodtak a lányok, ne legyetek már ennyire tökfejűek, a probléma ott van ha lelkileg éretlen tinik kavarásznak össze-vissza. 18 alatt amúgy sokan szüzek, afölött meg hát a felvetéseim miatt nem hiszem hogy direkt akarnának várni 1 évet.

2015. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem azért várnék ennyit, mert ettől lesz valaki hűséges! Én csupán úgy érzem, hogy először ismerjük meg jól egymást, szokjunk össze és utána jöhet a szex is. Nem vagyok én aszexuális, de szerintem egy kapcsolatnak eleinte nem erről kéne szólnia.
2015. jún. 7. 20:03
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
az oké, csak ehhez az összeszokáshoz a többség túlzónak tartja az 1 évet, mert ez olyan, mintha 1 órával hamarabb mennél a buszmegállóba, hogy időben elérd a buszt, amire felszállsz, és ott vársz 59 percet. Vagyis az összeszokáshoz nem kell 1 év, mert ez mindkettőtök kínzása, ha nem mindent a 0ból kezdesz. Ha most először fogod meg egy lány kezét, akkor értem miért írod ezt, de ilyen probléma miatt ne aggódj. Viszont nem árt megtörni a jeget legalább egy idő után, mert ha nem is beszélsz róla, az már lehet zavarná és legalább reményt akarna látni ha még szűz.
2015. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha valakivel 1 év kell az összeszokáshoz, na ott is bajok vannak.
2015. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Hogy tudsz valakivel (szexuálisan) összeszokni, ha nem is szexeltek? A társaságát megszokhatod aránylag rövid idő alatt, ha sokat találkoztok. Nekem legalábbis elég gyorsan megy ez a része. Ha odafigyelsz a másikra, még rá is lehet hangolódni, pár héten belül. De a szex... A szex nem lesz jó csak attól, hogy sokat beszéltek róla. Szexuálisan összeszokni csak úgy tudsz, ha csináljátok is. Mert hát... Hogy máshogy tudnád, hogy neki mi a jó? Oké, elmondja, de az elmélet elég gyakran más, mint a gyakorlat.
2015. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm pontosan ilyen!! A szexxel egy évet várt, de még a csókkal is több hónapot.
2015. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik...bár éppen azért , mert értelmes is, nem bizonyos , hogy arra vár , aki ilyen témában másoktól várja a megerősítést ahhoz , hogy bevállalja a te igényeidet. Főleg , ha belegondol , hogy neki is pár igényét félre muszáj tenni ahhoz , hogy téged minden odaadásával szerethessen. Ha álmaid nőjével találkozol és az érzelem is szerepet játszik , nem csak a szigorú beskatulyázás , miszerint , nem aki felel meg az előírásoknak , az már nem is nő , csak közönséges cemende...akkor nem kizárt , hogy pár "hibáját" is elnézed neki. ( ha másért nem , hát azért , mert egy kis ÉRTELEMMEL belegondolsz , hogy te sem vagy hiba nélkül való ember) Ha listáról pipálod ki , mely elvárásodnak felel meg a "választottad" , akkor ne vonulj szerzetesnek! Ott elhivatott , hittel élő emberekre van szükség , nem azokra , akik önmagukban sem hisznek , akik majdan másokban akarják önnön hiányosságaikat , hibáikat korrigálni" , esetleg elfuserált életkéjük miatt másokat , akár a választottjukat okolni. Neked , mint "igényesnek" bőven elég, ha a "világi" életben éldegélsz---önmagad szellemi száműzöttjeként. Elég , ha előbb (egy kis ÉRTELEMMEL ) értelmezni próbálod , miféle tartalmat takarhat a "TÁRS" szó...és ama "jóban -rosszban" ! (Egyébként : a "tökéletes " és a hálás embertől az ég is óvjon! ) Előbb nézz tükörbe : magadat mennyire tartod ...alkalmazkodásra , társasági életre képesnek? Legyen több önbizalmad , ne másokban akard önmagadat megvalósítani , mert másképp nem csak a magad életét teszed tönkre. Márpedig , ha tényleg igényes is vagy , nem csak egy leendő kényúr...akkor arra is legyél "igényes" , hány valóban igényes ember nézi ki belőled a felelősségvállalást , az önkritikát..és a magaddal szembeni ( létező???) elvárásoknak való megfelelést. Van olyan nő , akire te tartasz ...igényt. Csak ügyelj , hogy ---értelmes , igényes emberként ----ő is méltónak találjon, azaz ne csak a szellemileg "szűz" szerencselovagot lássa ...aki az ő Dulcineáját keresi...
2015. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

Az utolsó válaszoló valami erőset szívhatott, amikor ezt leírta, ugyanis rég próbáltam ilyen művészi ámokfutást mondatonként értelmezni. Viszont jól gondolkodik, az a lényeg, hogy miután te a tízezredik ilyen sablon kérdést írod ki ilyen elfogult kontextusban, addig mi vélelmezzük, hogy csak álszent vagy, és azért gondolkozol így, mert ezt könnyebb, mint elfogadni a helyzeted és magad. De persze neeem, csak a mai lányok tehetnek mindenről, ugye :)

És igen, előbb nézz utána mi az a szerzetes, mielőtt ilyeneket írsz...

2015. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!