Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makovecz Imre kérdése:

Miért nem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a problémával küzdök, hogy hiába ismerkedek, egyszerűen nem érzem azt, hogy előre haladnék a pártalálás terén. Úgy érzem, hogy minden rendben az életemben, boldog vagyok, szeretek mindent amit csinálok, de ezen a területen valamiért nem vagyok sikeres. Próbálkoztam randikereső appokkal, de egy jó ideje letöröltem, mert nem éreztem azt, hogy segít. Szoktam járni partikra, fesztiválokra, de nem vagyok az az ember aki random lekap egy lányt, mert nem erre vágyom, hanem egy komoly, hosszútávú kapcsolatra. Nem érzem magam egyedül, nem erről van szó, hanem egy érzem, hogy végre készen állok egy kapcsolatra.


20/f



ma 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondok neked valamit, nekem az ismerkedéssel sose volt gond, most is van 5 lány, akik közül összejöhetnék bármelyikkel, ha kicsit megerőltetném magam, de én meg képtelen vagyok egy komoly kapcsolatra, nem tudok hűséges lenni, mindig hajt a flörtölés más lányokkal stb.


Nem tudom, melyikünk van rosszabb helyzetben.

ma 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 26f
ma 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 óóóó te szegééény.
ma 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!