Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak párt? Eddig 1 kapcsolatom volt, de annak mióta vége megint teljesen egyedül vagyok és nincs semmi sikerem kapcsolat téren.

Figyelt kérdés

A külsőmre adok igényes vagyok, rendszeresen járok fodrászhoz, fogaim szépek rendezettek, sportolok fitt vagyok, ruhatáram is felvantöltve, beszédes közvetlen vagyok. Lány barátaim visszajelzése szerint jóképű vagyok, és az egyetlen barátnőm aki volt ő is sokat dicsért a kinézetemmel kapcsolatban. (Kissé felszínes vagyok és úgy érzem jól magam ha tudom hogy a megjelenésem rendben van és ápolt, és nem figyelem felkeltőre gondolok) De nem vagyok elszállva ettől függetlenül tudom nem vagyok egy olyan férfi akit ha meglátnak hátast kell dobni, inkább átlagos aki nagyon oda figyel magára.


Mégis mindig kudarcba fulladok, nem nagyon találom a felületett sem az ismerkedésre.


Mikor párszor próbáltam élőben kedvezményezni akkor visszautasítottak, interneten is kudarc mert vagy lese tojnak és elérhetetlenek vagy ha sikerül elkezdeni beszélgetni a vége az hogy kamuznak és nincs belőle randi.


Az én elvárásaim csak annyiból állnak hogy egy lány kúltúrált legyen és igényes, ne legyen molett mert ahoz nem tudok vonzódni, de nem azt jelenti hogy sportos model alkatra vágyom csak hogy ne legyen nálam vastagabb.


Elvagyok keseredve és már tök kellemetlennek érzem ha ismerekedési szándékom van..


Nem vagyok rossz ember nem bántok senkit, unalmas se vagyok benne vagyok minden kalandban bolondságban. Tele vagyok célókkal nem csak tengetem az időt a semmivel, van jövőképem.


És nem értem más fiúk ezt hogy csinálják hogy szinte sosincsennek egyedül, mert ha vége egy kapcsolatuknak már jön is a következő, milyen felülelten ismerkednek és mi alapján közelednek.


Nem sajnáltatni akarom magam csak nagyon elvagyok keseredve és sokszor azt érzem teljesen megöl a magány. És ha másoknak ez nem okoz ennyi gondot akkor biztos velem van a baj, valamit nem értek vagy rosszul csinálok vagy teljesen rosszul értelmezek. Én csak arra vágyom hogy szerethessek valaki és engem is szeressen valaki, mint minden ember a szíve mélyén..


Romantikus típus vagyok és tisztelem a régi dolgokat. (Lehet kicsit régies vagyok)


Tanácsokat szeretnék kérni fiúktól lányoktól is ha lehet kort is írjatok.

Én 26/f vagyok.



aug. 22. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen balfékség úgy kezelhető, hogy nem magadra figyelsz, hanem azt nézed, hogy a világ hogyan működik. Csinálj mindent úgy, ahogy eddig, de pl amikor valakivel beszélsz mindig az járjon a fejedben, hogy vajon mire gondolhat. Ha ezt csinálod egy darabig (néhány hétig, hanem inkább hónapig vagy évig), akkor észre fogod venni, hogy elkezd változni a gondolkodásod és közelebb fogod magad érezni a másikhoz. Ha ez így elindul, akkor sokkal könnyebben fogsz tudni kapcsolatokat kialakítani bárkivel. Szóval ismerd meg a világot, figyeld meg hogyan gondolkodnak az emberek és akkor lesz párod.
aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nincs erre igazan jo valasz, de az biztos hogy lehetsz te akarmilyen gazdag, jokepü, tanult,stb. ha nincs ismerettsegi köröd, nem jarsz el ide oda elöben ahol vannak lanyok is, akkor nagyon meg vagy löve ismerkedes teren.

Nagyon sokan vagyunk igy vele mint te.

Neten nagyon kicsi az esely hogy megismerj lanyokat.

aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mit dolgozol?
aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyszerű. Nem megy mindenkinek könnyen, főleg, ha igényei is vannak, nem csak egy nemi szerv.
aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen peches vagy. Majd egyszer szerencsés leszel. Lehet nem görcsösen kéne akarni és akkor sikeresebb lennél.
aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát csak mikor évek óta sikertelen az ember akkor görcsösség ide oda nem segít
aug. 22. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban báttya..
aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én nem akarok ebbe a klubba tartozni xD Hajlandó vagyok tenni ellene csak nem értem tényleg mit kell
aug. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!