Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az esélytelenek nyugalmával...

Az esélytelenek nyugalmával felteszem a kérdést, van itt olyan, aki magányosnak érzi magát és ez teljesen kikészíti érzelmileg és szívesen barátkozna, de úgy hogy őszinte komoly kapcsolatot építene ki?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem párkapcsolatot keresek. Viszont kellene valaki az életembe, aki betölt egy legjobb barát szerepet. Sajnos leépültek a baráti kapcsolataim, így nagyon magányosnak érzem magam és olyan szétesettnek, érzelmileg üresnek. nem érdekel hol laksz, ha akarjuk megoldjuk az alkalmi találkozást. Próbálkoztam fb csoportokban, az egyetemen, de nem találom az illetőt, mindenhol azt tapasztalom, hogy 2 nap után ha jó is beszélgetés elhal. Nekem őszinte, törődő, komoly szándékú személyre lenne szükségem, de sajnos sehol sem találom. Amennyiben ilyen vagy, vagy esetleg ugyanebben a cipőben jársz kérlek dobj egy privát üzit. 20l

2023. ápr. 16. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Milyen témák érdekelnek?
2023. ápr. 16. 14:34
 2/21 anonim válasza:
Őszinte komoly barátság érdekel, lehetőleg minél közelebb legyen az életre szólóhoz, ne csak pár napra/hónapra/évre. Barátságnál több akár érzelmi alapon, akár csak úgy is kizárt.
2023. ápr. 16. 14:41
 3/21 anonim válasza:
Pszichológus. Amúgy senki nem akar a lelki szemetesládád lenni. Lesznek itt férfiak akik kezdeményezni fognak, de kizárólag szex reményében teszik majd.
2023. ápr. 16. 14:41
 4/21 anonim válasza:

Pontosan ilyen vagyok én is, csak van egy probléma. Nekem nem egy barátra lenne szükségem, hanem egy barátnőre, neki szeretnék támaszt adni, törődni vele a mindennapok során és nyilván nagyon jól esne, ha ő is ugyanígy viszonozná.


Sajnálom, mindenesetre sok sikert.


22/F

2023. ápr. 16. 14:43
 5/21 anonim válasza:
2: nem voltál még olyen érzelmi helyzetben, mikor 2 napnál hosszabb kapcsolat már tullendítene a mélyponton, nem is mersz továbbgondolni. Kivételes elme lehetsz.
2023. ápr. 16. 14:45
 6/21 anonim válasza:

#3


Végletes sarkos gondolkodásra utal az ilyen megnyilvánulás. Másnak ajánlod, amire valószínűleg neked lenne szükséged minél előbb.

2023. ápr. 16. 14:47
 7/21 anonim válasza:

#6 Nos, a kérdező rossz helyen jár, ez az oldal nem alkalmas arra, amit ő szeretne. Alaptalan diagnosztizálás helyett nyugodtan lapozz végig pár oldalt, és nézz körül a férfi felhozatal tekintetében, aztán döntsd el te, hogy szerinted van-e akár minimális esély arra, hogy itt megvalósuljon amit a kérdező szeretne (mindenféle hátsószándék nélkül).

Hogy megnyugtassalak: nekem nincs szükségem semmi ilyesmire, ugyanis egyáltalán nem érzem azt, mint a kérdező. Okoskodás helyett esetleg segíts neki - tudod az oldalnak egyébként sem az a célja, hogy beszólogass a többi válaszadónak.

2023. ápr. 16. 14:54
 8/21 anonim válasza:
7: akkor ne szólogass be, magaddal kezd a példamutatást. A #3 meg nem diagnosztizáljon. Ilyen egyszerű.
2023. ápr. 16. 14:58
 9/21 anonim válasza:

Én csak a barátnőmnek nyújtok támaszt ha van.


Egyébként itt egy lelki szemetesládát keres a lány, addig a barátja szét élvezi testét. Hát sok szerencsét ahhoz a balek férfihoz aki semmiert foglalkozik majd veled.


Valosag csak szex remenyebe fognak irni.

2023. ápr. 16. 15:33
 10/21 anonim válasza:

"Sajnos leépültek a baráti kapcsolataim"

Hát akkor építsd fel újra!!!!!

2023. ápr. 16. 16:54
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!