Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az esélytelenek nyugalmával...

Az esélytelenek nyugalmával felteszem a kérdést, van itt olyan, aki magányosnak érzi magát és ez teljesen kikészíti érzelmileg és szívesen barátkozna, de úgy hogy őszinte komoly kapcsolatot építene ki?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem párkapcsolatot keresek. Viszont kellene valaki az életembe, aki betölt egy legjobb barát szerepet. Sajnos leépültek a baráti kapcsolataim, így nagyon magányosnak érzem magam és olyan szétesettnek, érzelmileg üresnek. nem érdekel hol laksz, ha akarjuk megoldjuk az alkalmi találkozást. Próbálkoztam fb csoportokban, az egyetemen, de nem találom az illetőt, mindenhol azt tapasztalom, hogy 2 nap után ha jó is beszélgetés elhal. Nekem őszinte, törődő, komoly szándékú személyre lenne szükségem, de sajnos sehol sem találom. Amennyiben ilyen vagy, vagy esetleg ugyanebben a cipőben jársz kérlek dobj egy privát üzit. 20l

2023. ápr. 16. 14:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Amúgy olyan unalmas már ez a szöveg... Nem párkapcsolatot keresek, mert van palim, de amúgy meg nagyon magányos vagyok, mert leépültek a kapcsolataim...

Ha pasit tudtál szerezni, akkor barátot/barátnőt is tudnál, ráadásul utóbbit sokkal könnyebb. Ez ilyen egyszerű.

2023. ápr. 16. 17:20
 12/21 anonim válasza:

"utóbbit sokkal könnyebb"

Szerintem ugyanolyan kiszámíthatatlan mindkettő.

2023. ápr. 16. 17:24
 13/21 anonim válasza:
Nem biztos, sokszor annyira unalmasak ezek a lányok hogy csak a testük miatt van velük a pasi, de érdemi kommunikációt ezek a fiúk nem is folytatnak a lányokkal, aztán ugye ezek a lányok nagyon vágynának kommunikációra is de nem kapják meg. Ezért interneten keresnek simpet áldozatot akik megadja amit kapcsolatba kellene megkapniuak, de cserébe nem adnak semmit a lányok
2023. ápr. 16. 17:26
 14/21 anonim válasza:
Csoportterápia!
2023. ápr. 16. 17:34
 15/21 anonim válasza:
En en baratkoznek, enis öszinte, igaz baratokat keresek.irj csak ha szeretnel 😊
2023. ápr. 16. 18:01
 16/21 anonim válasza:
Én??
2023. ápr. 16. 18:07
 17/21 anonim válasza:
Sziaa. Nekem írhatsz, szívesen barátkozok 18l
2023. ápr. 16. 18:26
 18/21 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod. 21/f
2023. ápr. 16. 21:44
 19/21 anonim válasza:
Ha csak barátkozás, benne vagyok!
2023. ápr. 17. 07:00
 20/21 anonim válasza:
Debrecen környékéről esetleg valaki?
2023. ápr. 17. 08:49
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!