Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent elértetek volna akkor...

Mindent elértetek volna akkor is, ha nincs veletek a párotok? Vagy még többet is? Vagy teljesen mindegy, nincs szerepe a kapcsolatotoknak abban, mit valósítottatok meg?

Figyelt kérdés
júl. 15. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem volt egész életemben velem, szóval nem értelmezhető ez így.
júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor légyszi értelmezd úgy a kérdést: mióta veled van a párod. Azóta mit értél el, ugyanezt érted volna-e el, ha egyedülálló vagy. Köszi.
júl. 15. 18:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Részletek vannak. Pl a tanulmányaimat anyáéknak köszönhetem, aztán azt hogy prolimelokbol el tudtam kezdeni normalis helyeken dolgozni karriert épiteni meg az akkori páromnak. Mivel diplomával is csak eladónak vettek fel eleinte meg ilyenek. Nehezen indult be minden.


Nekem az exeim rengeteget köszönhetnek

De annyi sincs bennük hogy elismerjék hogy csak miattam tarr ott ahol..

júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan, aki egyedül is bármit elérhet, de én mondjuk nem.

Komoly sikereimet köszönhetem annak, hogy a párom a maga józan, földi, logikus, reális látásmódjával az én csapongó, szárnyaló munkaterveim vagy akármilyen terveim mellett áll. Pedig nem is egy a hivatásunk.

Betegségemben való mellettem állásról nem is szólva.

júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De most ez olyan hogy kinézhetsz magadnak bárkit hogy annak hátán vagy azt utánozva kapaszkodsz fel, nem kell ehhez párkapcsolat se.


Meg ugyanigy aki lent van az is húz magával. Pl nekem munkatarsam mondta a szemelyi hitelt ugy hogy én hitel es tartozás ellenes vagyok, erre meg később nem beleestem én is ebbe a csapdába...?

Tudattalan mindenkirol ragad minden:(


Nagyon fontos sikeres ambícíózus pozitív embetekkel magad körbe venni azoktól tanulni óhatatlanul is, es nem szerencsétlen panaszkodókkal.


Ehhez meg kell vmiféle önbizalom is. Hogy ne a trogerekkel züllöttekkel érezd pl magad jól mert ugy érzed azok passzolnak hozzád azok hasonlók hozzád mert magadban nem hiszel. Ez is egy csapda. Hogy néha azt hiszed a laza jófej idiota srác dob fel vele igazi a bulizás is, a karotnyelt eminensekkel meg nem az, es velük nem tudsz oldódni sem.

A belső hitedet is vezetni kell hogy igenis több vagy ezeknél.

júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel vagy hajléktalan lennék, vagy a zárt osztályon a szörnyű előző munkahelyem miatt
júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mire megismertem kb elértem mindent amit akartam, így igen, a válaszom, hogy akkor is elértem volna mindent, ha nem lenne.
júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, hogy mit értem el és mit nem. Magamat motiváltam mindig is.
júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokat segített a férjem. Nélküle biztosan nem ott tartanék, ahol. Ez kölcsönös, én is ott támogattam, ahol tudtam.
júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokkal többre vittem volna nélküle. Érzelmi támogatás részéről nulla, anyagi szintén, csak a vegzálás mindenért. Csak a gyerek miatt vagyunk még együtt, de sok közünk már nincs egymáshoz.
júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!