Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen sok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok normális helyes vonzó szingli férfi van?

Figyelt kérdés
Én egy év alatt férfiként egy nővel találkoztam az is egy idióta volt, kolléganőm aki igaz hogy csinos vonzó három négy hónaponta talál egy férfit akivel összejön és jól érzi magát.... tehát valószínűleg normális
ma 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Az neked normális aki 3-4 hónapos párkapcsolatokat tart fenn?
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Egy biztos. Rengeteg olyan férfi van, aki sokkal jobb mint én, mert az átlagos és átlag alatti nők (akik kikosaraztak engem, elég gusztustalan módon legtöbbször) azonnal találnak kapcsolatot, amiből ha szeretnék, házasság és életre szóló kapcsolat is lehet. 36F
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szalonnás Rétes válasza:
19%
Egy csomó normális férfi van szingli üzemmódban, mert az átlagnőcik inkább sorban állnak a helyi menőcsávónál.
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
20:28 Ezt sosem mondják így. Ha a helyi menőcsávó nem kíváncsi rájuk, akkor a magyarázatuk: " inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban..." 36F
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szalonnás Rétes válasza:
23%
4 ja, igen, vagy "nincsenek normális pasik"
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
20:35 A pontosításod elfogadom... :D 36F
ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom. Az én környezetemben nem, sőt, még sok nem szingli férfi kapcsán is inkább örülök, hogy nem nekem kell elviselnem őket. Nagyon kevés vonzó és egyben normális férfiról tudok. De itt többször láttam már nem csak férfiakat (a saját nemüket védendő), hanem nőket is úgy nyilatkozni, hogy körülöttük szingliből is, foglaltból is annyi jó van, ők olyan sokat ismernek... Fura...
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Más sem érti az ok-okozati összefüggést ebben az agygörcsös érvelésben?
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak 3-4 hónapot lehet együtt lenni valakivel, akkor az nem normális.
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szalonnás Rétes válasza:
45%
9 vagyis a nőci nem normális.
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!