Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen nő?

Figyelt kérdés

Aki szűz, nem a szexen van a hangsúly és nem is egyből feküdnénk le, hanem vagy fél év - egy év alatt szép fokozatosan.

Akinek nem a külső a fontos

Aki hűséges teljesen, és megbízható

Aki szeret utazni

Aki szeret sportolni

És értelmes is.

Gondolkozom rajta, hogy valamilyen szerzetesnek elmenjek, mert annyira nem látom értelmét ennek az egész társkeresésnek, egyszerűen nem nekem való ez a része az életnek. Túl sok igényem van.


2015. jún. 7. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, a 14-15 évesek között. Felnőtt nő szerinted minek várna egy évet a szexszel, még ha esetleg szűz is? Kezeltesd inkább a komplexusaidat párkeresés helyett.
2015. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Magaddal szemben is "igényes" vagy ?


(Egyébként van még ilyen nő...)

2015. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Magad is láthatod: ribik ezek. Van egy szép idézet: "hiába vagy romatikus, testvér, ha nem b***od meg rendesen kivág".


Sajnos a szexen van a hangúly náluk, ezzel nem tudsz mit tenni. A többi dolog "mellékes"... Sekélyes fefogás, de ez van. Ha pedig ezek az igényes pontosan azt fogják rá böffenteni amit itt is többen "ez a tizennégy évesek szintje".


Élj jobban, légy tahó. Második találkozáson a kezébe a farkad. Különben "nyápic kis gyík" vagy.

2015. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Létezik ilyen nő.
2015. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ hány éves nőt keresel.

Biztos van ilyen, de ezt nyilván nem tudja az ember első ránézésre hogy ki milyen, ezért kell ismerkedni.


Én például majdnem olyan vagyok mint amilyet leírtál, csak a külsőnél úgy vagyok, hogy azért ne legyen reménytelenül csúnya az illető...de általában a belső értékekbe szoktam beleszeretni.


20/L

2015. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is pont ilyen, de hasonló biztos
2015. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Olyat, aki hűséges, szeret utazni és sportolni, és mindemellett értelmes is, olyat szerintem sokat találsz.


A külső fontos, de nem a legfontosabb- te sem közeledsz olyan lányhoz, aki első látásra azt váltja ki belőled, hogy inkább menekülnél mellőle.


Felnőtt emberek körében viszont az, hogy valaki 1-1,5 évig várjon a szexszel, még ha szűz is... El nem tudom képzelni, hogy valaki, aki aszexuálisnál többet kívánja a szexet, képes legyen ennyit várni. 12 évesen még talán. De 32 évesen már egyrészt, csoda ha szűz, és ha az, akkor sem fog örökké várni. Ez túl sok idő ahhoz.


Ez az egy olyan elvárásod van, amit át kellene gondolnod. Mert a többinek szerintem azért sokan meg tudnak felelni.

2015. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen 1-2 hónap ismerettség után még nem feküdnék le senkivel. Ahhoz azért több idő kell ilyen fél év legalább. És simán ki lehet bírni. Nem vagyunk ösztönlények.
2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Persze, én is úgy gondolom, hogy a külső olyan szinten fontos, hogy azért legyen meg a vonzalom egymáshoz. De ez nem azt jelenti, hogy ez alapján választok valakit. Meg ez egyrészt elég szubjektív is, hogy kinek ki tetszik meg, másrészt szerintem ez jobban belső dolog mint külső. Azaz ha valakinek olyan a személyisége, az nagyon "megszépíti" az embert, egyszerűen kifejezve. Én se várnám el, hogy valaki úgy legyen velem, hogy közben meg undorodik tőlem :D De ez annyira változó dolog, 10-20 év alatt rengeteget tud változni az ember.


Ez a hűség az ami nagyon zavar, elég rossz élményeim vannak ezzel kapcsolatban.

2015. jún. 7. 19:53
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

NEm attól lesz ribnc egy nő, mert fontos neki a szex.


Esetleg a templomban keress ilyen nőt, mert egy egészséges felnőtt ember nem vár 1 évet a szexre.

2015. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!