Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el a nők természe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nők természetes ösztöneit?

Figyelt kérdés

A férfiak elvárása a nők felé egyszerű. Azt várják el a nőtől, hogy szép legyen, ugyanis az az egészséget sugallja és az egészséges nő termékeny. Teljesen logikus, hogy a férfi akár a nők 80%-val is lefeküdne, ugyanis ő úgy biztosítja génjeinek öröklődését, hogy több utódot is nemz, ezért a nők többségét potenciális partnerének tartja. A férfi az örökítést megoldja a spermájának átadásával. Részt vehet gyermekei nevelésében, hiszen ez növeli túlélőképességüket, de azért az sem jelenthet számára problémát, ha egy-két helyre még elszórja a magvait, bízván, hogy a nő egyedül is felnevelheti a gyereket. Ennek ellenére a nő nem az egészséget nézi csak a férfiben. A női termékenység sérülékeny, már születésünkkor megtalálható bennük az összes petesejtünk és elég egy komolyabb felfázás és rögtön meddők lettünk. A spermiumok ezzel szemben folyamatosan újratermelődnek, ha roncsolja valami külső hatás őket, akkor nem kell aggódni, majd hamarosan úgy is felcserélődnek a sérült sejtek új, egészséges darabokra. Nem beszélve arról, hogy a férfi megtermékenyítőképesség kétszerannyi időt ölel fel, mint a női ivarérettség. Mivel a nő tudja, hogy neki vészesen kattog a biológiai órája, és petesejtje nem mindig kész a sperma befogadására, de az ő is ugyanúgy vágyik arra, hogy továbbörökítse génjeit, ezért nem bízza a véletlenre, nem akar olyan férfivel összeállni, aki azt mutatja neki, hogy életképtelen gyermeke fogan meg tőle. A nőnek a terhesség hatalmas testi változásokat hoz, nem végződik be a ejakukációval, mint a férfinak. A nő 9 hónapig viselős, a teste teljesen átrendezi magát és a szülés maga az orosz rulett, ugyanis egy kitágult hüvelybe belekerül egy kártékony mikroorganizmus, a nő életének annyi. (Szerencsére a mai világban ez már nem annyira aktuális, de most persze mindvégig evolúciós megközelítésről beszélek) Azután az embergyermek gyakorlatilag 4-5 éves koráig teljesen életképtelen alapból, ha egyedül hagynánk pár napon belül meghalna. A nőnek tehát a megtermékenyítés nem mást jelent, mint kockázatot, rizikót és hosszú évek munkáját, míg a férfinak inkább élvezet, hiszen neki akár szex után vége is a történetnek. (Még mindig nem a XXI. századról beszélek). Ha a nő vállalja a szülés következményeit, akkor nem a véletlenre akarja bízni. Ezért kell neki a felső 10-20%-ból férfi. Hogy a férfi státuszát megfigyelje, tudnia kell a vagyonát, a többi emberrel való viszonyát, testbeszédét, mennyire magabiztos, kiállását, fizikai felépítését, milyen sikereket ért el, stb. Ez a nőknél is teljesen tudat alatti szinten működik, befolyásolni nem lehet. De kérdem én - miért vannak a nők megkövezve a saját, természetadta ösztöneikért? A férfiakat nem korholják, hogy csak a szépség számít nekik, de a nők tudatalattiját, ami ellen semmit nem tehetnek pedig folyamatosan ócsárolják. Véleményem szerint a férfiak többsége idővel rá fog jönni, hogy a nők ilyenek, még ha a fenti gondolatmenetemet nem pörgetik le maguk előtt. Azt fogják mondani ilyenkor, hogy a hülye nőknek csak a pénzes, "alfa" pasik kellenek - ez a lebutított és hiányos megállapítása a fentieknek. Ilyenkor a férfiak két utat választanak:

1. Elkezdik hibáztatni és gyűlölni a nőket - ez a férfi végérvényesen letaszítja magát abba a bizonyos 80%-ba, a nőgyűlölet, a bizonytalanság kiütközik a mindennapjaiban és még alacsonyabb státuszba helyezi őt a nők tudatalatti szemében, ezért lenézik őt, ami még jobban szítja a nőgyűlöletét. Állítom, hogy soha, sehol, semmilyen nő nem szeretett még bele férfiba a feminafóbiájába.


2. Leszarom a nőket, magamat fogom képezni, hogy jobb ember legyek - az ilyen férfi fog feljutni a felső rétegbe. Nem hajkurássza a nőket, hanem azzal törődik, hogy több téren sikereket érjen el, és ez magától fogja a nőket vonzani, abba már nem kell energiát fektetni.


Egy fiatal lány nézőpontja. Mit gondoltok?


2015. jún. 3. 11:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Eddig érkezett 5-6 válasz, ebből 3 nem olvasta el. Gratulálok.
2015. jún. 3. 11:51
 12/35 anonim ***** válasza:
51%

8. Honnan veszed, hogy ezt gondolom?


Nyilván a nők között is van lusta és igyekvő. Viszont mivel heteroszexuális nő vagyok, innentől nem tisztem azon rágódni, hogy párkapcsolat szempontjából milyenek a nők. Ezt meghagyom a férfiaknak. Nőként csak a férfiakról, illetve a saját tapasztalataimról tudok nyilatkozni. Nyilván amelyik kérdésben a nők pártalálási nehézségeiről lesz szó, ott majd a férfiak írják le a hasonló tapasztalataikat.

2015. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
70%
Honnan szeded ezeket a hülyeségeket? A here szerinted olyan mint egy gyíkfarok amit ha letépnek visszanő? UUUUUuuu Megfájdult a fejem tőled! _D
2015. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Ki beszél a here letépéséről? Én sem a méh kioperálásáról írtam.
2015. jún. 3. 11:58
 15/35 anonim ***** válasza:
70%

Én nem a nők természetes ösztöneit ítélem el, hanem a viselkedését :)


Mert ez alapján, amit leírtál, a nőknek azt kéne tenniük, hogy szépen várnak, illetve esetleg keresnek egy számukra megfelelő férfit, aki megfelel az ösztöneiknek, majd vele boldogan élik az életüket és örülnek, ha a férfi hűséges és szereti őket, még a gyerekeiket is neveli.


Csak a nők nagy része nem így viselkedik. Sokszor az első szembejövő macsó kell neki. Aztán a következő szembejövő macsó... Rengetegen lépnek ki a biztonságot nyújtó férfi mellől és mennek bele a bulizásba, pasizásba.


A mai nők többsége, 30-40 éves korukig csak bulizni és kelletni akarják magukat. Minél több szexuális tapasztalatot akarnak szerezni.


Én nagyon sokszor hallottam már evolúciós magyarázatokat, hogy a férfi több millió spermát termel, a nő szervete egy hónapig érlel egy petét...

"A férfi arra való, hogy szórja a magját, a nő meg védelmez, biztonságot nyújt." De erre teljesen rácáfol a jelenlegi felállás. Most már azt látom, hogy a nők többsége (és talán a férfiak többsége is, bár rájuk nem figyeltem annyira) csak rövidtávon keresi a javát. A média beültet nekik egy képet, hogy milyennek kell lennie egy nőnek meg egy férfinak és a nő eszerint akar élni, ezt veszi reálisnak, megvalósítandónak...


Szerintem az erkölcstelenség nem újkeletű. Régi ókori kultúrákban is jelen volt, a pusztulásuk előtt. Ott van például a római kultúra, aminek a végéről elég sokat lehet hallani, hogy milyen orgiákat rendeztek.


Ja és még egy dolog... A mai vékony nőideál? Ez mégis honnan jön? Mert ha az evolúcióra gondolunk, akkor párezer éve semmit sem javított a férfi-nő túlélőképességén az, ha a nő pengevékony. Továbbá az sem javított, hogy a férfinak erősebbnek kellett lennie a nőnél. Ha a túlélés számít, a férfi akár nagyobb eséllyel választhatott volna a magáénál jobb fizikumú nőt (Manapság sok férfi hajtogatja azt, hogy egy nő ne legyen erősebb/okosabb nála... Nők ugyanezt, hogy egy pasi legyen erősebb/okosabb nála).


A nők mostani vékony alkata honnan jön? Mert ez a vékony alak nem szolgálja jobban a túlélést. Sőt, túlélés szempontjából lehet jobb lenne egy enyhe többlettel rendelkező, akár egy teltkarcsú alkatú nő. Mert azt még megérteném, hogy nekünk férfiaknak erősnek kell lenni és sportosnak, hogy megvédjük a gyerekünket a kardfogú tigristől. De ebből sehogy sem következik az, hogy a nőnek vékonynak és törékenynek kell lennie...


Ha igaz lenne ez az evolúciós ösztön, akkor miért van manapság ennyi ostoba és semmirekellő nő és miért szereti a többi férfitársaim az ilyen nőket maguk mellett tudni? :D Az ilyen nő nem segíti a túlélést, az ilyen mellett az élet full bizonytalanság...


Szóval azt gondolom, hogy ez az evolúciós ösztönelmélet nem egészen állja meg a helyét. Sőt a személyes véleményem, hogy egyáltalán nem állja meg a helyét. Inkább belemagyarázás. Na meg egy mentegetőzés, hogy kimagyarázzák magukat, hogy azért ilyenek az emberek, mert az őseik is ilyenek voltak, mert hogy ez kellett a túléléshez. De nem... :D

2015. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Költőnő? ***** válasza:
66%

a férfihangot ink hagyjuk, attól csomókban hullik a hajam. Egzisztencia? o.O Ha van a férfiben kurázsi és némi finesz, akkor sokmindent el tud érni. Nem a nőknél, hanem úgy általában. Mert kurázsi és finesz az élethez kell. Nem kell, h a társadalom felsőbb rétegeiben legyen, mert ott is sok az életképtelen ember. Ne kelljen eltartanom, neki se engem.

Részemről kb ennyi.

2015. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora demagóg marhaságot, lol. Ez kellett így reggel. Ilyen ferfihang.hu színvonalú oldalt meg egy férfi nem is olvassa...
2015. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó örülök, hogy bőven kifejtetted. Én is azt látom, hogy a női viselkedés elkorcsult. És ennek oka abban van szerintem, hogy a társadalom nyomja hátulról a nőket az ösztöneikkel szemben. Ha az ember szembefordul a természettel, akkor abból jó nem sülhet ki. Fontosnak tartom, hogy a nő és a férfi harmóniában éljen, de a társadalmi nyomás felülkerekedik a tudatalattin és elcsorbítja azt a magatartást, ami az embernek lenne eredetileg természetéből adódóan. Régen azt mondták: a közösség mindenek előtt. Ma: TE vagy mindenek előtt, csak magaddal törődj.
2015. jún. 3. 12:05
 19/35 A kérdező kommentje:
Én sem férfihanggal kelek és fekszem, csak rá akartam mutatni, hogy nem vagyok feminista és a női és férfi véleményeket ugyanolyan jelentőségűként fogadom a kérdésemre. Viszont azokat leszarom, akik arra sem képesek, hogy olvassanak.
2015. jún. 3. 12:07
 20/35 A kérdező kommentje:

Jesus Christ Diamond nevű felhasználó válasza:


Ekkora demagóg marhaságot, lol. Ez kellett így reggel. Ilyen ferfihang.hu színvonalú oldalt meg egy férfi nem is olvassa...


Az ilyen válaszokkal nem tudok mit kezdeni. Most megtudtuk, hogy szerintem ez logikus szerinted meg demagóg. És? Nem jutottunk előrébb. Ha megindokolnád, miért gondolod ezt, lehet, hogy neked adnék igazat.

2015. jún. 3. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!