Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az, amit a többi nő tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit a többi nő tud, amit én nem?

Figyelt kérdés

Akiket (állítólag) állandóan leszólítanak és ismerkedni próbálnak velük. Utcán, buszmegállóban, bárhol. Mit tesznek, amit én nem?


(Nem kérek privátokat, a kérdésemre szeretnék választ kapni.)


2015. máj. 23. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mosolyognak, pozitív kisugárzásuk van.
2015. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szépek
2015. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
35%
Szerinted jó dolog, ha valakit leszólítanak az utcán vagy buszmegállóban?
2015. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem akkor szoktak leszólítani, amikor jó a kedvem, nyugodt vagyok. Nyilván ezt sugárzom kifelé is. Nem hinném, hogy rosszkedvűen csúnyább lennék, egyszerűen olyankor csak azt sugárzom kifelé, hogy nehogy megszólíts, mert elhajtalak.

Plusz kell az is, hogy az ember nyitott legyen úgy általában. Mégis mi olyan rossz abban, ha valaki itt szólít le privátban? :)

2015. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nekem sem sikerült rájönnöm :( De talán az a titok, hogy vékony az illető
2015. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod milyen sokat számít, hogy mosolyogsz-e, vagy úgy nézel ki magadból, akit ver az élet? 21/f
2015. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, csak ők figyelembe veszik azt is, ha nem 10/10-es külsejű pasi szólítja le őket.
2015. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"(Nem kérek privátokat, a kérdésemre szeretnék választ kapni.)"


Élőben is biztos ilyen a hozzáállásod :D ..

2015. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem beszéled jól a "flörtnyelvet". Magyarul: nem jelzel vissza a potenciális jelölteknek, hogy "igen, meghódítható vagyok".

Ezzel kapcsolatos kutatások szerint ugyanis azok a nők a sikeresek az ismerkedésben, akik nonverbálisan gyakran adnak flörtjeleket. (Többnyire öntudatlanul.) És válaszolnak is a férfiak flörtjelzéseire.

(És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy mennyire csinos az adott nő. Állítólag hiába csinos, ha úgymond "hideg", és nem bátorítja a pasikat a kezdeményezésre.)

Erről sok cikket találhatsz a neten, pl. itt van egy:

[link]

2015. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Szivesen cserelnek veled , mikor 10 munkas szemet kigubbasztva, szinte nyalat csorgatva szolna be, milyen pozban, hogy esnenek neked, mindezt par obszen kifejezessel fuszerezve. Vagy mikor egy random ember odajon hozzad, es mar a szovegetol te erzed magad kellemetlenul, de fogat osszeszoritva probalod ot szepen kikosarazni.Ez nem jo, en soha nem orultem ennek.
2015. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!