Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy elmennék társastáncos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy elmennék társastáncos estére, de így nem tudok, mit tegyek? (L)

Figyelt kérdés

Elég félénk lány vagyok, egyedül biztos nem mernék elmenni.

Volna egy barátnőm, aki eljönne velem, de vele nem lenne jó élmény, mert ő gyönyörű lány, magas, vékony stb., én meg pont az ellentéte vagyok, nem túl csinos, nem részletezném.

Mikor együtt mentünk valahova, többször volt, hogy az orrom előtt szólították le ismeretlen srácok. Nem féltékenykedem emiatt, nagyon aranyos lány, nem véletlenül az egyik legjobb barátnőm, de engem még sosem szólítottak le.

Tartok attól, hogy egy ilyen táncos dolgon is az lenne a vége, hogy őt folyton felkérik, én meg mellette ott leszek a rút kiskacsa és csak ácsorogni fogok a parkett szélén, vagy esetleg vigasztalásul majd utána valaki "elvisz engem is egy körre". Ezt meg nem akarom, mert így sincs túl sok önbizalmam és nagyon rosszul esne, hogy ő ilyen sok fiút érdekel, én meg senkit, mert mellette még csúnyábbnak tűnöm, mint amilyen vagyok.


2015. máj. 19. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden csak hozzáállás kérdése... Ha úgy állsz hozzá, hogy egyedül fogsz álldogálni, akkor úgy is lesz.
2015. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezek csak kifogások. Ha akarsz, mész. Ha nem akarsz, akkor nem mész. Ne sajnálgasd magad, hanem lépj a tettek mezejére. Ha folyton csak várod a csodát, sosem fog bekövetkezni. A csoda a komfortzónán kívül történik.
2015. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kissé nyers,de igaz: Vak tyúk is talál szöget.
2015. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!