Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy elmennék társastáncos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy elmennék társastáncos estére, de így nem tudok, mit tegyek? (L)

Figyelt kérdés

Elég félénk lány vagyok, egyedül biztos nem mernék elmenni.

Volna egy barátnőm, aki eljönne velem, de vele nem lenne jó élmény, mert ő gyönyörű lány, magas, vékony stb., én meg pont az ellentéte vagyok, nem túl csinos, nem részletezném.

Mikor együtt mentünk valahova, többször volt, hogy az orrom előtt szólították le ismeretlen srácok. Nem féltékenykedem emiatt, nagyon aranyos lány, nem véletlenül az egyik legjobb barátnőm, de engem még sosem szólítottak le.

Tartok attól, hogy egy ilyen táncos dolgon is az lenne a vége, hogy őt folyton felkérik, én meg mellette ott leszek a rút kiskacsa és csak ácsorogni fogok a parkett szélén, vagy esetleg vigasztalásul majd utána valaki "elvisz engem is egy körre". Ezt meg nem akarom, mert így sincs túl sok önbizalmam és nagyon rosszul esne, hogy ő ilyen sok fiút érdekel, én meg senkit, mert mellette még csúnyábbnak tűnöm, mint amilyen vagyok.


2015. máj. 19. 14:21
1 2
 1/13 Mumusan ***** válasza:
Akkor a kubai salsát neked találták ki. Rueda salsa néven nézz utána. Kört alkotunk, és mindenki mindenkivel táncol, folyamatos párváltással. És hidd el nekem a táncban nemsokat ér a szépség, csak a tánctudás!!
2015. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mumusan ***** válasza:
A Férfiak azzal szeretnek táncolni, akit könnyű vezetni. A csajok meg azzal, aki ide-oda forgatja őket.
2015. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De még soha nem táncoltam ilyesmit. És hiába táncolna mindenki mindenkivel, akkor is az lenne, hogy a végén az ő számát kérné el öt srác, tőlem meg elköszönni is elfelejtenének.
2015. máj. 19. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress egy srácot aki szívesen elmenne veled :) Biztosan találnál ilyet, akár ezen az oldalon is
2015. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4.: pont azért mennék ilyenre, mert képtelen vagyok ismerkedni, bizalmatlanul, félősen szoktam viselkedni és hiába próbáltam többféleképpen, nem jött össze. Netes ismerkedésnél sajnos biztos nem mernék ismeretlenül találkozni egy sráccal.
2015. máj. 19. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Én közel 10évvel ezelőtt egy ilyen félénk,önbizalomhiányos,nem is éppen a legszebb,de mégis kedves és belém fülig szerelmes lányt elvittem salsázni.

A salsa is egyre jobb lett,meg a kapcsolatunk is.

Sőt a lány is egyre csinosabb lett a mozgásnak és a velem töltött éveknek köszönhetően. (mert közben ő lett a párom)

. Aztán 7együtt eltöltött boldog év után olyan rohadt módon otthagyott a fenébe,hogy csak néztem.(Addigra már másoknak is tetszett)


Attól kapod a legnagyobb pofonokat,akiért mindent megtettél!

2015. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyen táánc...kilehessen menni a paakba!
2015. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézz szembe a félelmeiddel és csak azért is menj el egyedül! ;) Hidd el, eleinte bár nehéz, de ha megteszed, utána sokkal büszkébb leszel magadra és nő az önbizalmad! :) Csak mosolyogj kedvesen, ha kérdeznek, válaszolj, és nem lesz semmi baj! ;)
2015. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmi tapasztalatom tánc terén és még egyedül is menni, ez nekem kicsit sok lenne. És egyedül álldogálni a terem szélén... :(
2015. máj. 19. 15:07
 10/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Mi a biztosíték arra hogyha bárki mással elmész akkor nem lesz ott 4-5 olyan kaliberű lány mint a barátnőd?
2015. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!