Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » MIt gondoltok miért keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt gondoltok miért keresnek tini lányok akár harminc éves partnert is?

Figyelt kérdés
Fényképes internetes társkeresőket végig nézve lehet olyan tini lányt találni aki harmincöt év maximumig is elmegy partnerbe nem tudom mi lehet az oka pedig átlag év szám (partner) keresés tinik között huszonkettő-huszonöt év.

#tini #társkeresés #internetes társ kereső
2013. jan. 29. 10:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#16: Esetemben pl. nem dominálhat a pénz - bár nincs most tini barátnőm :-P -, hiába keresek jól, mert van hova tenni a pénzt! Tehát amit keresek mondjuk az átlagon felül, az olyan az esetemben, mintha nem is lenne ...

De gondolom hiába győzködlek ..., mert pont ezt kell kinőnöd :-P

2013. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Az enyém meg az évi 700 milliárdot :D Hamár hazudozóverseny... akkor játszunk nahyban. Úgyis ellenőrizhetetlen. Itt még középkori lovag is lehetsz...
2013. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
19 adózás előtt/után/nélkül?
2013. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
.
2013. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

# 22/22:

Sajnos nem vagyok középkori lovag. :D Csak jó munkahelyem van egy külföldi cégnél. Az már mellékes, hogy a szüleimnek saját vállalkozása van, ahol társtulajdonos vagyok. :P A lényeg az, hogy nem állja meg a helyét az elméletetek, miszerint a fiatal nők a pénz miatt mennek az idősebb pasikra. ;)

2013. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

# 23/25:

A 700 ezer a nettó havi fizetésem, ehhez még időnként jön bónusz, attól függ, hogy a cégnek mennyi a bevétele. Szezonban van bónusz, szezonon kívül nincs.

2013. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Csakis a belső miatt ;) Hogy egyes férfiak mennyire ...nem is tudom...naivak? beképzeltek? vakok?
2013. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jó, biztosan van olyan nő is, aki az anyagiakra hajt egy idősebb férfinél, de nem mindegyik. Nem kellene általánosítani.
2013. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Jó akkor mondjuk úgy, h a 99%.

De az én tapasztalataim azt mutatják, h a pénz.

2013. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29:

A tapasztalatod onnan van, hogy az említett férfi korosztályba tartozol és tini csajok hajtottak már a pénzedre? Mert akkor elfogadom ...

2013. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!