Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ciki lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ciki lenne így? (bővebben lent, nem szexről van szó, és nem tini vagyok)

Figyelt kérdés
Van egy srác akin azt vettem észre,h bejövök neki, de mára már totál nem tudom, h mit is akar, vagy hogy egyáltalán akar-e valamit. Bejelöltem egy társalgási oldalon (mint pl. iwiw, myvip, barátikör, milgram stb.), és vissza is igazolt. Reggelente szinte mindig találkozunk a héten olyan 3x-4x biztos. Ha nem alakulna köztünk ki semmi, még szinte így beszélgetés se nagyon, ciki lenne szerintetek,h csak köszöngetünk egymásnak szinte minden nap és semmi beszélgetés(ha ő sem kezdeményezi)? Csak nem tudom, nekem olyan furi lenne így az egész. Bocsi egyébként ha nem értitek, de máshogy nem nagyon tudtam megofgalmazni.
2010. febr. 22. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Ha kölcsönös a vonzalom akkor a pasi nem mer kezdeményezni, és arra vár, hogy te kezdeményez vele valamilyen kapcsolatot. Ő is úgy gondolja, hogy ciki lenne úgy mint te, de valakinek kezdeményezni kell és utána beindulna a szekér:) Tapasztalatból mondom, régen én is ilyen félénk voltam, az első komolyabb kapcsolatomig. De aki mer az nyer!:) (19/F)
2010. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hallod, életem, van szád! Próbálj vele beszélgetni, jelét adni annak h kedveled, és többet is szeretnél tőle...nem mondani neki, hanem jelét adni, és később már akár mi is lehet, találj ki vmit, amivel tudnál közeledni, felé...
2010. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet félénk, de tutira bejössz neki. Ne légy zavarban, csak jól jöhetsz ki belőle! Ha elvagy vele akkor keresd továbbra is a társaságát!
2010. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!