Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » MIt gondoltok miért keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt gondoltok miért keresnek tini lányok akár harminc éves partnert is?

Figyelt kérdés
Fényképes internetes társkeresőket végig nézve lehet olyan tini lányt találni aki harmincöt év maximumig is elmegy partnerbe nem tudom mi lehet az oka pedig átlag év szám (partner) keresés tinik között huszonkettő-huszonöt év.

#tini #társkeresés #internetes társ kereső
2013. jan. 29. 10:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Tiniként is az idősebb pasikat nézegettem mindig. Most is idősebb a párom, ő 40, én 23 vagyok. Hogy miért szeretem az idősebb férfiakat? Van saját életük, illedelmesek, udvariasak és úgy meghágnak, hogy csillagokat látok utána. Főleg ez az utolsó szempont az érdekes. Voltak fiatalabb partnereim is, velem egykorú is, egyetlen 1 volt közülük jó.
2013. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%
Pénz/nagyobb farock ígérete... Vagy valami mentális zavar.
2013. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

Pénz, pénz, pénz, egzisztencia, kocsi, pénz.

Nekem ne magyarázza meg senki, hogy mert mennyire érettebb gondolkodású egy olyan pasi hiszen hogy lenne már az, ha 30 fölött tinikkel lóg?

Vagy itt a másik, 23 éves nője van 40 évesen, mondjuk itt legalább elismeri a hölgyike, hogy "van saját élete" aminek ugye alapja a pénz.

Mielőtt elkezdődne a személyeskedés, nem vagyok irigy, valszeg én is fel fogok húzni majd 40 évesen egy-két tini pi*át(máig felszoktam, pedig 25 vagyok), egyszerűen unom már ezt az állandó mellébeszédet.

2013. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt pénz, másrészt elismerés a barátnők között.
2013. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
49%
#13: Látod! Ezért keresnek érett partnert! Mert Ti még ilyenek vagytok! Érett negyvenes nem gondolkodik így: "fel fogok húzni majd 40 évesen egy-két tini pi*át". Majd 5-10 éven belül te is kinövöd ezt. Egészen másképpen állunk egy kapcsolathoz, a Nőkhöz és a szexualitáshoz. És ezt a másfajta hozzáállást keresik. De amíg Ti így gondolkodtok, addig nekünk jó ... mert ha komolyak lennétek, akkor nekünk nem jutna "tini pi*a" :-P
2013. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze-persze:)

Itt te vagy az éretlen, ha beveszed ezt a "más a hozzáállásom, ezért kellek" és nem pedig a pénz dominál.

Kíváncsi vagyok, ha havi 35 ezer forint rokkantnyugdíjat kapnál akkor is ilyen vonzó lennél e a hozzáállásod miatt....

2013. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 ASOT ***** válasza:
Na jólvan menjetek inkább ebédelni épp harangoznak :)
2013. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

# 13/17:

Gratulálok! Nagyon értelmesnek tűnsz, mit ne mondjak!

Kib*szottul nem érdekel a párom pénze! A saját élet nálam azt jelenti, hogy nem csüng állandóan a nyakamon, nem féltékenykedik és nem ilyen primitív, mint te.

2013. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Saját életbe‘ akkó‘ a számláidat is magad állod ugyi?
2013. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
7%
# 19/19: Nem élünk együtt, nekem saját kertes házam van, a havi bevételem pedig megüti a 700 ezret. Erre varrjál gombot. ;)
2013. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!