Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nem volt 25 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem volt 25 éves kora előtt párkapcsolata nem érzi rossznak hogy kimaradt a fiatal korából?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt soha még barátnőm.
tegnap 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évesen lett csak komoly. Előtte csak randik, szexelgetés. Nem maradtam le semmiről.
tegnap 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem mert nem találtam olyat akivel együtt akartam volna lenni
tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rossznak érzem de már akkor egyértelmű volt hiszen nem néztem ki jól akkor sem. Sajnos nem szaladtam suli után kondiba hanem délután sajnos másnapra tanultam és leckét írtam.
tegnap 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 34 éves férfi vagyok és nekem se volt. Úgy tűnik, hogy incelvilágot élünk, mint férfitestben.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen lett először és utoljára csajom, nagyon elkésettnek és lemaradtottnak éreztem magam. Akinek kimarad a tizen éves kori "tini szerelem", később nagyon nagy hátrányből indul.

Én ezt most érzem, hogy bár volt kapcsolatom a huszas éveim elején, most 30 évesen ott tartok, hogy rosszabb helyzetben vagyok mint 15 évesen és kevésbé érzem magam férfinek e téren mint akkoriban.

6 éve nincs senkim, közöm sem volt azóta nőhöz és nem látom azt, hogy bármi is változna az elkövetkező években.

Ha a "nő ügyekből" (csajozás, barátnőd, párkapcsolatod van, alkalmi szex stb.) kiesel akárcsak 1-2 évre utána visszajönni extrém nehéz, bizonyos esetkeben (mint mondjuk az enyém) egyenesen lehetetlen lesz.

Szóval igen, akinek ez kimarad az hátrány minden szempontból. Hogy miért? Azért mert kb. ez az a kor az ember életében amikor még el van nézve a bénázás, még igazából nincsenek elvárások, kb. csak a fizikai vonzalom számít, de sokszor elég egy közös érdeklődés vagy hogy huzamosabb ideig egymás társaságában vannak a fiatalok. Mert tizen éveseknek még nincs vagyona, nincs kialakult szocializációja, és még a fizikai megjelenésük is óriásit tud alakulni pár év leforgása alatt.

30 évesen elkezdeni csajozni már nem pálya. Ekkor már nem nézik el, hogy tapasztalatlan vagy, hogy nem tudod mit, mikor és hogyan mondj egy nőnek, fingod nincs az ismerkedésről, randizásról, ne adj isten később a szexuális, fizikai, intim dolgokról.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!