Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-50 éves férfiakat érő vád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 éves férfiakat érő vád, hogy a fiatal nőket hajtják, ez nem félreértés?

Figyelt kérdés

Férfiként nem az életkort nézed, hanem ha találkozol egy nővel akkor van egy benyomásod, hogy összességében vonzónak látod vagy nem.


Ennyi.


Szerintem nincs férfi akit lényegében érdekelne hogy az a nő 20 éves vagy 60, ha vonzónak látja.


Nem?



aug. 17. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem csak az ösztönökről szól, akik gondolnak a jövőre, nagy terveik vannak, azok a fiatal nőket hajtják. Ehhez kell egy stratégiai szemlélet. Ott van például Napóleon, volt egy öregecskedő felesége, aki képtelen volt szülni, hát lecserélte egy 19 évesre. Az öregecskedő feleség pedig azért kellett, hogy segítsen növelni a befolyását.
aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem. 33 fölött simán lepattintottam a 25 alatti csajokat.
aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Te ezt férfiként írod? Mutass már egy 40-50-es férfit, aki ha vonzónak találja a 60 évest és a 20 évest is, összességében nem a 20 évest választja?

Ha csak szellemi partnert keres, lehet, hogy a 60 éves lesz a győztes, de ha testi és lelki partnert, akkor tuti, hogy a 20 éves.

aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én korombelit szeretnék, engem zavar ha a nő jóval fiatalabb. Igazából más a probléma a korosztályok szerint, meg a háttér sem mindegy, tehát az egy hülyeség hogy a fiatal okvetlen jobb... én úgy tapasztaltam, hogy nem feltétlen, sőt. Változó.
aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Az idos ferfiak telomerjei az ivarsejtekben hosszabbak ezert a megszuleto gyerekek egeszsegesebbek
aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általánosítás 2.0


Nézzük meg miről is van szó: egy fiatal nő természetesen vonzó(bb), így érthető hogy az összes korosztálynak tetszik. Menjünk tovább! A 40-50-es férfitársadalom nagyrésze házas vagy kapcsolatban van. Nem általánosítható az, hogy ez a korosztály HAJTJA a 20 éves nőket, lányokat. Az egy dolog hogy megnyalják a szájukat, de hát egy 50-es nő is megnyalja a 30 éves sportos srácok láttán. Ebben semmi kivetnivaló nincs.


Akkor jöhet a realitás! A 40-50-es férfiak 80-90%-a már nem eladható a 20 éves lányok körében, így felesleges is ebbe jobban belemenni. A 20 éves lányok és az 50-es férfiak között már óriási szakadék tátong minden téren.

Egyáltalán nem nevezhető egészséges kapcsolatnak ha még létezik is 20 éves lány és 50 éves pasi között. 99% érdek, kinek mi, de az érdek az biztos!


Szóval ez amolyan divatos fikázó témakör, ha megnézem a 20-as és az 50-es korosztálybeli ismerőseimet, nem igazán látom azt hogy párkapcsolatilag egyik is hajtaná a másik korosztályt.

aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Kit akarsz ezzel meggyőzni? :)
aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20%
Egyetértek a kérdés írójának a felvetésével, valóban a férfiak nagy részének fontos a vonzalomhoz a nők külseje. Evolúciós okokból az egészségesnek, fiatalosnak kinéző nőkhöz többen és jobban vonzódnak, és egész egyszerűen kevés 40-50 éves nő van, akinek valamilyen genetikai szerencse és jó életmódbeli döntések miatt szép arca, szép bőre és szép alakja maradt túlsúly nélkül. És eközül a kevés közül még kevesebb, aki egyedülálló és partnert keres. Így nyilván könnyebb találni huszonévesek között olyat, akihez vonzódnak, és akik szabadok éppen. Ha mindkét felnőtt jól érzi magátt egy kapcsolatban, és egyik sem ejti át a másikat, akkor egyébként semmi probléma nincsen ezzel, és felesleges törődni vele, hogy 'mit szól majd a falu népe'.
aug. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!