Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy lány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány ha egy félreértés miatt elutasított akkor gáz lenne neki elmagyarázni félreértette, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Mert végülis ez egy elutasítás.


A lényeg, meséltem neki a munkámról, és 1-2 évente ki kell mennem külföldre mivel én vagyok annak a területnek a vezetője a budapesti székhelyről.


Pár órája írt a lány, hogy nem szeretné folytatni az ismerkedést, napokig gondolkodott ezen, de Ő nem tudna külföldön élni, nagyon sajnálja, és reméli, hogy nincs harag a részemről.


Egyrészt nem lenne harag, másrészről pedig szó sem volt, és a fejemben sem fordult meg soha a külföldre költözés, 1-2 évente 1 vagy maximum 2 hetet kell külföldön töltenem. Ha ki kéne költöznöm, akkor meg felmondanék. Nem tudom, hogy honnan szedte ezt, de nekem ilyen nem fordult meg a fejemben.


Viszont ez eléggé pitizősnek tűnik nekem, illetve hülyén is jönne ki.


2023. dec. 27. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Kellene neked ilyen értetlen iq bajnok?minden màsban is ez menne.
2023. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg honnan jött neki ez h kikellene költözni...
2023. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem egybol mondta, akkor eselyes, hogy urugy.

Masfelol viszont irj inkabb. Az elet rovid, ha ezen mulna, inkabb ne mulaszd el. Ha meg benezted, le van szrva, nem alazkodtal meg.

Irjal, hogy ha csak errol van, szo, akkor ez es ez. Ha megse jo neki, akkor legyen ove a vegszo.

2023. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy értette ő félre. Szimpla ürügy. Engedd el a dolog!
2023. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Engedd el, ekkora egy IQ betyár hidd el, hogy nem kell neked. Esetleg zsebeld be egy ürítésre és mondd neki, hogy bocsi, de te nem tudod elképzelni azt, hogy egy ilyen tyúkmellű nővel legyél évekig.
2023. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Őrült neki hogy van mire hivatkozni. Amúgy se akart tőled semmit.
2023. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha esélyes, hogy tényleg csak egy félreértés, akkor egy próbát megér ,hogy tisztázod.


Mondjuk itt ezen a fórumon, mindenki egyből szakít, válik, vagy tovább áll, de valójában vannak dolgok amiket érdemes megoldani ,vagy próbálkozni velük, és nem egyből tovább állni.

Semmi veszítenivalód, ha elmondod neki ,hogy ezt félreértette ,és évi pár hétről van csak szó.

2023. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki nem ismeri azokat a kifejezéseket hogy naponta havonta évente az ritka elmaradott agyilag.
2023. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a félreértéseket, szóval én beszélnék vele.
2023. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!