Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elveszíti az érdeklődését irántam, az már soha nem fog visszatérni? Bele tudna újra szeretni belém? Vagy legalább újra megtetszenék neki?

Figyelt kérdés

Mik a saját tapasztalatok?

Hirtelen elkezdett távolodni tőlem, és nagyon bezárkózott, én meg kínlódok, mert nem tudom mi történt, vagy miért.



2023. dec. 8. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Már az érdeklodés veszitésnek távolodásnak is oka van. Ő maga.
2023. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon sok tényezős képlet. Függ attól is hogy miért veszítette el az érdeklődését feléd (itt létezik olyan ami után sose lesz már visszatérés annyira kiég), hogy azóta mi vele a helyzet, talált-e mást, meg egyáltalán hogy érdemes lenne-e beléd, mi az az extra amivel még a kezdeti érdeklődésnél is többet fel tudnál benne korbácsolni. Ja és persze aktuális élethelyzettől is függ, mennyiben változott meg azóta az övé és a tied is. Szabadidő, hobbi változások, munkahelyi változások, időzavarok, lakhely, távolság stb. És biztos van még sok más is, ami kimaradt.

Nem lenne egyszerűbb ha inkább megírnád röviden hogy mi történt? Akkor pontosabb választ is fogsz tudni kapni tőlünk.

2023. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

ennek vége engedd el.


nehezen érthető a kérdés legközelebb legyen jobban megfogalmazott.

2023. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az történt, amit leírtam. Jóban voltunk, egyértelműen kedvelt, sokat beszéltünk, örültünk, ha láttuk egymást.

Aztán hirtelen megváltozott. Nem örült már nekem, más lett. Éppen hogy csak köszön. De nem akar velem lenni, beszélgetni, úgy csinál, mint aki nem lát.

Vissza se ír, meg se nézi az üzeneteimet.


#3: sajnos mem tudom jobban megfogalmazni, mert úgy érzem, teljesen helytálló és egyértelmű, amit a kérdéshez írtam, hiszen én se tudok többet. Nem tudom, miért zárkózott be hirtelen ennyire ez a fiú. De úgy tűnik, már egyáltalán nem érdeklem.

2023. dec. 9. 00:46
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú elveszíti az érdeklődését irántad, az azt jelenti hogy nem érdekled, ergó közeledni se fog.
2023. dec. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalat alapján ha ennyire kerül téged akkor két dolgot tudok elképzelni.

Az első az, hogy támadt azóta olyan jobb dolga amiből ki se lát. Pl új nő ami leköti minden figyelmét, esetleg olyan élethelyzet ami minden idejét elveszi, vagy csak szimplán egyéb olyan élvezet ami jobban leköti, pl játék.

A másik opció hogy esetleg többet akart volna tőled, de mostanra ráérzett hogy ez zsákutca, ezért most kisétált az életedből úgymond. A nemnézés ilyenkor lehet a nokontakt része is, vagy simán az egó játszmája hogyha nem kellettél neki arra, akkor másra sem kapsz már több figyelmet tőle.

2023. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ha például egy új nő került a képbe, és annak vége lesz, akkor eszébe juthatok még újra?


Vagy akár közben? Úgymond visszacsábítani?

2023. dec. 9. 17:51
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Előfordulhat hogy igen, de most őszintén, neked ez megérné? Kicsit olyan érzés lenne mint a ló helyett szamárnak lenni, nem? Ráadásul ha egyszer már nem téged választott, akkor ez meginoghat később is.

A visszacsábítás meg olyan szempontból lehet problémás, hogy nem feltétlen etikus, főleg ha már javában kavar, vagy együtt van a másik nővel. És ha sikerülne is, az baljós előjel. Mert ahogy te visszacsábítottad mástól, úgy tőled is később bárki elcsábíthatná ugyanúgy, nem?

Az én tanácsom inkább az lenne, hogy annyi másik hal van még a tengerben. Érdemesebb lenne olyat keresni, ahol már elsőre is minden passzol köztetek.

2023. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen esélyed arra, hogy újból beléd szeressen, maximum szexre.
jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Szinte semmi az esélye.
jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!