Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elveszíti az érdeklődését irántam, az már soha nem fog visszatérni? Bele tudna újra szeretni belém? Vagy legalább újra megtetszenék neki?

Figyelt kérdés

Mik a saját tapasztalatok?

Hirtelen elkezdett távolodni tőlem, és nagyon bezárkózott, én meg kínlódok, mert nem tudom mi történt, vagy miért.



2023. dec. 8. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Csalodott valamiért.

Valamit hallott rólad.

Milyen beszélgetés volt az utolsó időkben?

Nem lehet, hogy valakik szétpletykáltak benneteket? Duruzsoltak neki?


Vagy egyszerűen mondtál, tettél valamit, amire nem is gondolsz, hogy oka lehet a totális ignorálásodnak.

jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

Képbe került egy másik lány, szerelmes.

Olyan infantilis, intelligencia deficites, hogy azt hiszi, az a megoldás, ha levegőnek néz.

Infantilis. Engedd el.

A most tepernél, akkor megaláznád magad, nevetségessé válnál.


Széles a világ, tele normális fiúkkal, akik normális lányokat keresnek. 😁

Hajrá!

jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud, lerágott csont vagy számára már.
márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem ertem miert nincsennek az ilyen fajta kerdesek konkretabban le irva.. mert kiderult kapcsolatban voltatok de a kerdest olvasva azt lehet feltetelezni hogy csak ismerkedesi szakaszban vagytok vagy beszelgetesi szinten.. ha kerdest irtok ki ne talalgatni kelljen !
márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
van valaki más?
márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ideig-óráig TALÁN szexre, de többre nem lennél jó, de még az is csak TALÁN.
máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak húztad előtte a mézesmadzagot, nem csoda, hogy megunta egy idő után. Te most jöttél rá, hogy mégiscsak kéne a srác, vagy tovább akarod "etetni"?
jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem eredetileg sem volt igazán nyitott feléd. Az ismerkedés általában erről szól, hogy megismeri egymást két ember, és ha nem érzi igazán jól magát az egyik, akkor kihátrál. Szerintem itt is ez történt. Ne erőltesd. Elmegy rá pár éved, és utána még te gyűlőlöd majd azért, mert nem érezte magát jól.

Nem a te hibád, lépj tovább, lesz majd más. Rögeszmévé ne váljon a másik.

jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Helyzet függő szeritnem. Volt egy lány, akivel sok időt töltöttünk együtt, küldte a jeleket, majd amikor bevallottan neki, hogy többet érzek, akkor azt mondta, hogy még nem akar kapcsolatot. Ettől függetlenül találkozgatunk még, de ha akarja hogy legyen valami akkor azt ő kell kezdeményezze
jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Más nő,ez ezer százalék.
jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!