Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nő idősebb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nő idősebb férfival vagy fiatal férfi idősebb nővel párkapcsolat néha nem "szükségszerűség"-ből van ?

Figyelt kérdés

Nem a sugardaddy kapcsolatokra gondolok, hanem amikor az idősebb fél az az 1000 emberből 1 típus, akinek nagyon jó a genetikája, plusz egészségesen él, sportol, izmos, jó alakú, nem ráncos, nem kopaszodik, dús a haja, nincsenek ősz hajszálai és láthatóan sokkal lassabban öregszik az átlagnál.


Láttam 1-2 ilyen nőt, férfit életemben és ránézésre tényleg nem tudtam volna elképzelni egy vele egyidős partnerrel, mert az az életkorukon kívül semmi másban nem passzolt volna hozzá.


Mindkét fél és még a környezetük és barátaik is éreznék, hogy egyszerűen nem passzolnak össze, mert ott van ez a fitt, energikus "megöregedni nem tudó" nő/férfi és vele szemben a bár vele egyidős, de az átlagos kopaszodó, őszülő, ráncosodó, pocakos, már kicsit belassult nő/férfi.


Mivel az ilyen emberek aránya kb. jó ha 1000-ből 1, ugye az sem működik hogy akkor keressen ugyanilyet a korosztályában, mert arra még kisebb az esély mint fiatalabból találni valakit.



aug. 3. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki olyan genetikával van megáldva, hogy 1000-ből 1 típus legyen az kb. bármilyen életkorú partnerrel össze tud jönni. Ettől még köszörülni fogja rajta a nyelvét mindenki (többnyire irigységből). Amúgy mi is a pontos kérdésed???

Az, hogy az idősebb pénzes fószer - fiatalabb lány esetében előfordul-e, hogy nem csak az anyagiak miatt van? Igen, előfordul, a szavaiddal élve 1000-ből egyszer 😅

aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Főleg a fiatalabb korosztály mindig szidni fogja azokat akik a 20-onéves lányokkal jönnek össze miközben ők 20 évvel idősebbek.


Mindenki azzal okoskodik h a pasival gond van meg öreg ésatöbbi.


Majd ha ők eljutnak ugyanoda ők sem fognak visszautasítani mondjuk 38 évesen egy 20 éves lányt.


Persze ehhez ahogy írod nem árt ha nem "hagyja el magát" a pasi.

Ezt viszont sokminden befolyásolja, genetika, egészséges életmód, stresszmentes környezet...sport...

aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Most annak semmi, de semmi értelme nincs, összejönni egy fiatalabbal ha nincs meg az a harmónia, megértés, közös pont a 2 fél között. A csak a kinézetre pályázó emberek között ez, sosem hosszútávú.
aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szükségszerűnek annyiból mondanám, hogy ha egy hullámhosszon vannak és nagyon tetszenek egymásnak, valóban pech, ha nagyon más életkorúak.
aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,negyven+os,jó genetikával,és volt jóval fiatalabb pasival titkos kapcsolatom. Semmi "érdek" nem volt benne,nem finanszíroztam semmi kiadását,nem egyengettem a karrierjét,és nem volt kezdő,aki "tanulni" akart. Egyszerűen csak vonzódtunk egymáshoz,és intelligencia szintjén is hasonlóak voltunk.
aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!