Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Redflag ha a 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Redflag ha a 30 éves pasi minden héten megy az anyjával programozni?

Figyelt kérdés

Idézem:" elmentünk anyával ide-oda, anya jön haza együtt leszünk, anyával együtt vacsorázunk, anyával és a tesóval múzeumba megyünk stb."

Nem él együtt az anyjával. Heti szinten 1-2x van ilyen programozás.

nekem ez akkor is fura... csak nekem az vagy ez normális?

Nem vált még le az anyja csecséről?


jan. 22. 20:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kerülendő az ilyen pasi!

Mindenki el tudja képzelni a helyzetet, mikor egy párkapcsolatba, mindig harmadik személyként ott lesz anyuka is, és folyton beleszól a dolgokba. Anyuka véleménye fontosabb lesz, mint a párjáé. Tuti, hogy a legtöbb hétvégén ott kell lenni nála, vagy folyton ott lóg és mindenbe beleköt. Ha meg épp nincs ott, akkor lehet hallgatni a pasitól, hogy anyukám másként főzi a levest, nem így mos, nem ezt az öblítőt használja stb

jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint sok szabadideje van....
jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%

Én ennyiből nem tudnám megállapítani, hogy problémás vagy sem.


Az is lehet, hogy egy kedves, családcentrikus pasi, aki jó kapcsolatot ápol a rokonaival, és végre nem valami traumatikus háttérrel rendelkező, megnyomorított emberrel hozott össze a sors, aki egyebet sem tud, csak a gyerekkori sérelmeiről meg a szőrnyű családjáról beszélni. (Saját tapasztalat: az ilyet kerülni kell.)


Vagy előfordulhat, hogy egy anyámasszony katonája, akinek rég nincs igénye heti két alkalommal az anyjával programozni, csak be van csicskítva.


Akármelyik lehet.

jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem red flag, de hogy nem lesz ideje barátnőre, az biztos. A párkapcsolat fenntartása nagyon sok időt igényel. Ha mondjuk még a barátaira meg magára is szán csak ennyi időt, akkor már nem is látom hova férne ez be.
jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez inkább kifejezetten "green flag". A magadfajta csaj az viszont kifejezetten red flag.
jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Inkabb az a kerdes hogy ti ismertek e olyan ferfit mint aki a kerdesben van? Mert en nem...
jan. 23. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!