Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz ez az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez az itteni gyk-s nőkre? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
ma 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Mennyire igaz ez az itteni gyk-s pasikra? 😬
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Kétlem, hogy olyan sok afroamerikai nő látogatná ezt az oldalt, max 1-2.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
De ki kérdezi meg, milyen magas vagy? Hisz látja. Hobbitokat nem veszek észre.
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindkét dolog látszódik elsőre, az ember elég sok információt szerez vizuálisan.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, miert baj az, ha valakinek nem tetszenek az alacsony pasik. Én itt még egyetlen kommentet kerdest sem lattam arra vonatkozolag, hogy valaki hisztizetz volna, mert elutasitottak, amiért tulsulyos
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan nem nagyon látogatom ezt a kategóriát, de csak faszikat láttam itt rinyálni meg háborogni, hogy őket túlsúlyosként elutasítják a nők 🤡
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ide csak pasik járnak, elvétve 1-2 Ursula típusú nő
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!