Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire számít a leendő párotok egzisztenciális státusza?

Figyelt kérdés
Tegyünk pontot a dolgok végére, számít e a pénz, lakás, autó, családi háttér avagy sem? :D
2023. dec. 20. 12:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Éljen meg önállóan. És várja el ugyanezt tőlem is. Ennyi.
2023. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván számít. Kinek kéne egy magánál jóval rosszabb körülmények között élő, zűrös családból jött ember? És igen, a család is számít. Ha komolyan tervezel és gyerkeket is szeretnél, akkor nem mindegy, hogy milyen nagyszülei lesznek a gyereknek. Lesz-e közöttük igazi unoka-nagyszülő kapcsolat, vagy inkább szégyellni kell.
2023. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%

Nálam a pénzügyi kultúra és attitűd számít inkább.

A leírt dolgok nálam nem vagy alig számítanak. A családi hátteret viszont nem venném ide. Egy rossz anyósjelölt megkeseríti az életet, szóval számít. Ahogy az is, hogy az adott családban milyenek a viselkedési normák és a férfi-női szerepek.

Persze, nem akarok általánosítani, mert ismerek alkesz, munkanélküli családból jött tök normális embert, tényleg példaértékű. De ő is annak árán tudott az lenni, aki, hogy kiszakadt onnan.

2023. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én férfiként is pl. elvárom hogy a barátnőm lehetőleg ne legyen sokkal rosszabb anyagi helyzetben mint én (nettó 490e ft a keresetem), mert nem fogok eltartani senkit se. Szóval ez oda-vissza működő dolog.
2023. dec. 20. 13:06
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
Adom a 2.-t, tökéletes válasz.
2023. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
10%
A családi háttér nem érdekel, csak ne kelljen találkoznom a családjával. Lakás, autó, fix megélhetés teljesen alap. Ami nekem alapvető azt várom el tőle is, nem többet.
2023. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%
Számít, legyen olyan/hasonló, mint az enyém!
2023. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

4: De a fizetés átmeneti dolog. A vagyoni helyzet (család vagyoni állapota) és a pénzügyi kultúra az, ami valakinek a helyzetében 95%-ot nyom a latba.

Nekem semmi bevételem nincs, de van akkora családi vagyon és vagyok olyan takarékos, hogy ne is legyek erre rászorulva. Persze nincs kizárva, hogy elszegődjek, de másnak már nem fogok heti 35-40 órát dolgozni évi 11 hónapokon át, az tuti.

Egy olyan férfi, aki keres 600 E-t és el is veri az utolsó fillérig és se neki, se a családjának nincs semmije és ha nem megy el hétfőn munkába, nem tudni, mit eszik 4 hét múlva, hol lakik 4 hét múlva, nekem nem kell.

2023. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
6 - Lakás alatt saját lakást értesz vagy mindegy csak ne otthon lakjon?
2023. dec. 20. 13:12
 10/32 A kérdező kommentje:

8 - Szóval nálad az átlag magyar családból jövő férfi, akiknél mondjuk van 4-5 millió megtakarított pénz és kifújt, felejtős? Többi ilyen van, vagy ilyen se, mint aki tehetős és nagy megtakarítással rendelkezik.


Egyébként nyilván a pénzügyi kultúra fontos, anélkül bármilyen fizetést pikk pakk el lehet költeni.

2023. dec. 20. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!