Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire számít a leendő párotok egzisztenciális státusza?

Figyelt kérdés
Tegyünk pontot a dolgok végére, számít e a pénz, lakás, autó, családi háttér avagy sem? :D
2023. dec. 20. 12:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
10%
"A családok is hasonlóan álljanak a pénzhez." - Ezzel viszont nem értek egyet. A párom családjában úgy állnak a gyerekeikhez, hogy felnevelték, onnantól csak maguknak harácsolnak, mondván, majd úgyis örökölnek a gyerekeik. Az én családomban pedig a szülők támogatják a felnőtt gyerekeiket is. A páromnak ezt látni elég fájdalmas, még én is cseszegessem érte, hogy a szülei nem olyanok, mint az enyémek?
2023. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellett leponzozni? Végre egy nagybetűs Nő válaszát olvashattuk a là első kommentelő szentélyében, aki elvárja, hogy tőle elvárják az önfenntartás skilljét.

Liberalizálódó, a nemek közti egyenlőség iránt elkötelezett elveink örömtáncot járnak.

2023. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%

"Nekem semmi bevételem nincs, de van akkora családi vagyon "


A családi vagyont nem felélni kéne, hanem szaporítani.

2023. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%
Személyében, nem szentélyében, sorry! :D*
2023. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

23 - Valószínű, hogy a családi vállalkozásban van, azért írta ezt. A családhoz megy a pénz, amin osztoznak.


A családok hátterével én se értek egyet, jön majd a csaj amikor bemutatom a szüleimet és gyorsan felméri h mennyi pénzünk van, majd ha nem tetszik neki akkor pattint vagy mi? Egy barátnőm se volt ilyen. :D

2023. dec. 20. 14:20
 26/32 anonim ***** válasza:
40%
21, én ezt úgy értem, hogy ne az legyen, hogy az én szüleim elhalmoznak minket, az ő szülei meg 18 éves kora óta elvárják, hogy tolja nekik a pénzt.
2023. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21%
Csak a gold digger kvaknak számít
2023. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
72%

A miénk annak idején azonos volt. Egyikünknek sem volt semmije 😁.

N

2023. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
76%
Vagy a golddigger naplopo pasinak, akik a non akarnak eliskidni.
2023. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
72%
6-os vagyok. Albérlet is lehet. 40 felett azért már illik hogy legyen sajátja.
2023. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!