Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire számít a leendő párotok egzisztenciális státusza?

Figyelt kérdés
Tegyünk pontot a dolgok végére, számít e a pénz, lakás, autó, családi háttér avagy sem? :D
2023. dec. 20. 12:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

10, az átlag magyarnak szerinted van 4-5 millió megtakarítása?

De jó véleménnyel vagy az átlag magyarról:D Bár úgy lenne ahogy mondod:S

2023. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%

10: Összetéveszted a fizetést a vagyonnal.

Vagyon: ami kell az élethez. Levegő, víz, ingatlan (=lakhatás), termőföld (->étel).

Ha ez van, pénz már nem is kell, legfeljebb minimális mértékben.

Akinek ebből semmi nincsen, csak pénze, annak minden hónapban fizetnie kell ezekért, az nem vagyonos.

Én vagyonról beszélek most.

Egy 490-es fizetésből is fel lehet építeni vagyont, csak más az, ha valaki most kezdi, egy olyan helyen, ahol 50-70 M egy olyan lakás, amiben én lakom, vagy a családja 3 generációval ezelőtt már elkezdte.


De kezdje el, oké, de lássam a gondolkodásán, hogy ebből tényleg lesz vagyon. Éljen meg 90-ből, és 400-at fektessen be valamibe, ami jól hoz.

De kérdés, pl. egy 45 éves férfi mért most kezdi ezt, és milyen kulturális háttere van, ha a szülei, nagyszülei nem csinálták ezt és napról napra éltek?

Azzal én nem illek össze!


4-5M megtakarítás, az még mindig csak pénz, és a pénz az nem vagyon.

Holnap hiperinfláció lesz, holnapután seprik a pénzt az utcán.

2023. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%
11: Orbán szerint 20 M van mindenkinek. XD
2023. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%

Éljen meg önállóan normális színvonalon, legyen jövőképe és ambíciója és ne engem akarjon lehúzni. Ezeket én is tudom hozni, 28 évesen szerintem illik itt tartani.

Konkrét anyagi helyzet nem érdekel, volt olyan exem, akinek épp a milliomos családi háttér tett be: soha semmiért nem tett erőfeszítést, semmihez nem volt motivációja vagy kitartása és emiatt frusztrált és szörnyű partner volt.

2023. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

12 - Más a vagyon fogalmáról való gondolkodásunk.


14 - Korrekt, én is ezt várom el. Nekem is volt barátnőm aki jóval kevesebbet keresett mint én és rajtam akart élősködni. Nem tartott sokáig a dolog... :D

2023. dec. 20. 13:54
 16/32 anonim ***** válasza:
58%

Nekem az számít, hogy hogyan kezeli. Volt exem, akinek volt lakása, autója, az az ÖVÉ volt, semmit nem tett a közösbe, hogy egyről a kettőre jussunk. Csak az volt a lényeg, hogy a sajátját gyarapítsa. Képes volt úgy hozzám költözni, hogy szólni kellett, hogy ugyan, szálljon már be a költségekbe, mert a kaja nem ingyen kerül az asztalra és az, hogy van tiszta ruhája, az szintén nekem kerül pénzbe.

Plusz én elég hedonista vagyok, szeretek jól élni, utazni, stb. Fentebb írta valaki, hogy elég a minimum a megélhetésre, a többit be kell fektetni. Hát nekem ez pont nem élet. Szóval nekem olyan társ kell (ilyen van), akivel egy adott életszínvonalon, életstílusban tudunk működni, amiben jól is érezzünk magunkat és amiért mindketten teszünk is.

Mikor én ismerkedtem, nyíltan elmondtam, hogy figyelj, én így élek és szeretném, ha ez maradna. Tudsz ehhez csatlakozni vagy sem? Ha nincs pénzed utazni, programozni, étterembe beülni (csak a saját részét állva), akkor nem fogom jól érezni magam veled. Ha van pénzed, csak sajnálod rá, akkor sem. Ha együtt élünk, a megélhetési költségeket megosztjuk. Pont. Nyilván ha valamelyikünk jobban keres, akkor saját döntése alapján tehet bele többet. Bármelyik fél. Volt, hogy jobban kerestem, mint az aktuális párom, nekem nőként nem okozott gondot kifizetni egy nyaralás nagyobb részét. De ne legyen elvárás.

2023. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
22%

1."És várja el ugyanezt tőlem is."

Ez a legobjektívebb (és tömörebb) vélemény, amit a témában ezen az oldalon olvastam. Respect!



(Egy önmagát eltartó F)

2023. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet pontot tenni a végére, hisz mindenki mást vár el.


Én azt várom el, amit én is hozok. Hozzáállásban és felfogásban is. A családok is hasonlóan álljanak a pénzhez.

2023. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
17%

Csak alap, hogy egy 30 elötti pasi:


Netó 700et keressen


Legyen saját autoja(nem hitelre)


Legyen saját háza/lakása(természtesen teljesen önerőből a szűlői támogatás az csalás)


Ha azt nem tudja hozni akkor egy életképtelen csoró roncshalmaz akinek csak túlsúlyos nőknél van esélye.



(Ez az itteni nők véleménye)

2023. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
19 - Akik amúgy dagadtak és keresnek 300k-t. :'D
2023. dec. 20. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!