Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél van olyan, hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél van olyan, hogy jól esik nekik a figyelem meg az egópolírozás, csak letagadnák, hogy kitől kapták?

Figyelt kérdés

Velünk férfiakkal előfordul, hogy lefekszünk egy nővel, aki nem is az esetünk, mert bolondok lennénk elszalasztani a lehetőséget. Legfeljebb később letagadnánk, hogy kettyintettünk azzal a nővel.


A nőknél is van ilyen, jól érzem? Csak náluk érzelmi téren: amikor jól esik a pitizés, a figyelem, az egósimogatás. Még ha egy olyan pasitól is jön, akit utána letagadnának. Az ilyen pasikat szokták utána lekoptatni, hogy "legyünk csak barátok" vagy "biztos csak szexet akar, fujj"


tegnap 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár nőnél aki nem jó állapotban van, magányos biztosan, de nem hinném, hogy gyakori eset.
tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem biztosan nem.

Rém idegesítő, ha egy olyan valaki nyomul, aki taszító bármilyen szempontból is számomra.

tegnap 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
tegnap 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem kell egosimogatás senkitol.


Vagy látok valakiben rációt akarom kivánom vagy nem.


Ha vki ugy kezdi hogy eleve lekezel hogy szerinte csak szexre vagyok jo az el se jut addig se hogy szemelyes talalkozasra méltassam egyaltalán.

tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy pasi akkor is el tud menni. Nekem nőként felesleges ilyen szexben részt vennem, se érzelmileg, se fizikailag nem elégít ki, inkább megalázó érzés. Gyorsan meg is tanultam.
tegnap 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Dagadt férfitől nem kérek egósimit. Azokat a neten is offolom rövid időn belül.
tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Nálam ez pont egocsorbítás.


Magam alatt vagyok, és akkor egy ronda szar nyalná a seggem... Az élettől is elmegy a kedvem, hogy ez a szardarab azt hiszi, rám nézhet.

tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

7


Milyen személyiség kell ahhoz hogy egy embertáradat szardarabnak mond, amikor lehet csak annyi a bűne hogy nem 70 kilós sràc , hanem 85 testesebb. ?

tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkitől esik jól a figyelem és a bók. Olyan embertől is jól tudni esni meg csúnya szóval egópolírozás, akivel nem jönnék össze vagy nem tetszik, amennyiben én érdemnek érzem azt, hogy annak az embernek tetszem. Van, akitől nem érdem - a suttyóktól, külsőre borzasztó igénytelen emberektől, mindenkinek befüttyögő munkásoktól meg perverz papiktól nem. Viszont egy ápolt, jó ízlésű, értelmes férfitól az.
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. vagyok


Azt azért hozzátenném, hogy nem szoktam hülyíteni egy férfit sem, nem flörtölök olyannal, akivel nem gondolom komolyan. Megköszönöm szépen a bókot és továbbállok.

tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!