Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elhinni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elhinni azt, hogy valaki érdekelheti a nőket?

Figyelt kérdés
Vagyis a médiában általában úgy mutatják, hogy a nők nagyon jól érzik magukat a saját társaságukban, megbeszélik a csajos témákat, vásárláskor olyan magabiztosak abban, hogy nekik mi kell. Megfigyelem, hogy legtöbb olyan társaságban, ahol vegyesen vannak férfiak és nők, ott is minden akörül forog, hogy a nők figyelmét megszerezzék. Most, ha valaki nem extra, mi alapján hiheti azt magáról, hogy érdekes lehet számukra?

aug. 6. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Önbizalmat növel.
aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy érdekes vagyok, ezért érdekeltem a nőket, és jártak velem.
aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az dönt, hogy mit hiszel, hanem hogy mit tapasztalsz. Az pedig az esetek 99%-ában elég egyértelmű szokott lenni, csak mellébeszélés, hogy "biztos nem vetted észre" meg "csak rosszul értelmezted, azért gondoltad, hogy nem". Ha azt tapasztalod, hogy nem érdekled őket, akkor (el)hihetsz bármit vagy "növelheted az önbizalmadat"... Hozzáteszem, az önbizalom növekedéséhez azért kellenek a pozitív visszacsatolások is, nem lehet attól teljesen függetleníteni. Sőt, általában ezek hiánya hozza egy idő után az alacsonyabb önbizalmat is.
aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
3, igazad van
aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt látom, hogy valahogyan a nők teljesen érdektelenek lettek.

Abszolút nem foglalkoznak a társkereséssel.

Se egy szem kontaktusra,se egy mosolyra, se egy nézésre, semmilyen apró jelzésre nem reagálnak.

Persze lehet, hogy erről érdeklődni kellene, kérdezni kéne a szuper jó kinézetű 10 pontos férfiakat, mert velük azért bizonyára tőrténik egy s más.

Rájuk biztosan ràirányúlnak női tekintetek.

aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!