Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltságról, annak kisugárzásáról + belevaló viselkedésről beszélgettünk csaj ismerősömmel. Ő már a sokadik(!) lány, aki elvárja, vagy minimum erősen keresi ezeket a fiúkban. Kérdem, hogy hogyan legyünk ilyenek, ha mi is "fehér lappal" indulunk?

Figyelt kérdés

Nagyon lerövidítve ezt a hosszú beszélgetést nagyjából a fentieket kapjuk - összegzésként.


Ami egyfelől érthető, hogy ilyen és hasonló viselkedésmintákat mutató fiúkat és férfiakat keresnek a lányok, hiszen biztosan jobb az aurája, vagy kisugárzása, vagy mi a fenéje egy ilyen embernek - szemben egy tapasztalatlan, nebántsvirág fiúval. Így én megértem őket, hogy ilyen is hasonló fiúkat keresnek a csajok meg a nők.


Ugyanakkor viszont én személyesen arra tértem ki a beszélgetésünkben (ami mint írtam, már nem is tudom hanyadik lánnyal volt ilyen hasonló beszélgetésem), hogy HOGYAN tudjuk nektek/nekik megadni ezt a vágyukat, vagy elvárásukat, ha a fiúk ugyanúgy hófehér, totál neutrál lappal kezdenek?... Nem mehetünk úgy oda hozzátok, hogy mi egyből vagyunk a kulcsrakész "latin lover", meg a süketelés helyett a vágyott dumát nektek lenyomó, mindenben megfelelő fiúk, ha mi is ilyen valahogy-sehogy szinten indulunk... Sőt hallottam már egy negyven körüli faszitól is, aki hasonló helyzetben volt, hogy higgyem el hogy a kevés tapasztalat ugyanolyan rossz, mint a rossz tapasztalat! Hát neki is jó fos élete lehetett akkor eddig...


Szóval én megértem a csajokat, hogy erre vágynak, vagy egyenesen ezt várják el, de nem tud senki hirtelen varázsütésre olyan lenni amit annyira szeretnének, sőt láthatóan valakinek meg majdnem egyenesen késő is már...


Kérdésem - Hozzátok is GYIKozó lányokhoz - hogy mit ajánlatok, mit lehet tenni, hogy már az elején se legyünk ilyen lenézett, figyelembe se vett, akár unalmas, sokszor még zavarban is levő alakok?



tegnap 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

"Szóval én megértem a csajokat, hogy erre vágynak, vagy egyenesen ezt várják el, de nem tud senki hirtelen varázsütésre olyan lenni amit annyira szeretnének, sőt láthatóan valakinek meg majdnem egyenesen késő is már..."


Férfiként mondom, szerintem nem hogy hirtelen varázsütésre, hanem sehogy nem lehet ilyen egy férfi.


Vagy ilyen, vagy nem ilyen. És pont.


A kisugárzás, vagányság, életrevalóság az egy ugyanolyan adottság mint a jó külső. Nem tanulod, hanem vagy van, vagy nincs. Bizonyos dolgokon lehet javítani (ahogy a külsőn is ugye), de az alap massza az változatlan.


Valakinek benne van a mentalitásában ez a fajta "alfa" szerep (bár ez hülye megfogalmazás), és függetlenül attól hogy jó gyerekkora volt vagy éppen sz.r, viszi tovább és egyszerűen ilyen az alapattitűdje.


Ez pedig nyilván vonzó a nők számára, evolúciós okokból is.

tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magabiztosság egy tulajdonság és az önbizalmat jelenti más szóval. A kisugárzással arra gondolnak, hogy nem a nagyszájú, mindentudó, beképzelt fiúcska kell, de a mamlasz, megalszik a szájába a tej szintén nem kell. Vagyis az arany középút. Persze vannak kivételek, mert léteznek olyan lányok akiknek tetszenek a szélsőséges példájú hímek mint amit felsoroltam, de örökké biztosan nem. Tehát az önbizalmat kéne turbózni, emberi kapcsolatokat erősíteni és ismerkedni.
tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!