Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénkként és introvertáltként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkként és introvertáltként csak a nyitottabb belevaló lányok jönnek be. Ha őket üldözöm soha nem lesz párom?

Figyelt kérdés

Azt bírom a legjobban ha ki áll magáért, menő, de nem tiszteletlen, csak szimplán tud határozott lenni mikor kell, olyan természetes emberi.


Ez úgy hangzik mintha gyerekkoromban anya problémáim lettek volna, hogy hiányzik vagy valami pedig nem ez áll a háttérben. Csak ezeknek a társaságát élvezem és megtudok nyílni, és jól kijövünk de csak a haverság pontig, mivel nekik olyan pali kell akinek példájul nincs szociális szorongása meg ilyenek. Én a magamhoz hasonló introkat vonzom inkább, azokkal meg nem tudok társalogni, kínosan érzem magam.


2023. jún. 5. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Össze vissza beszélsz. Ha szociális szorongásos vagy, akkor senkivel se bőven tudsz beszélni. Vagy esetleg nem olyan szinten, vagy a nők ezzel ráznak le? Ismerkedj, majd akad olyan, akinek te is tetszeni fogsz.
2023. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha sok ember vesz körül akkor szorongok, az nem jelenti hogy 1-1 emberrel ne tudnék beszélni főleg akiket amúgy is ismerek
2023. jún. 5. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Hogyan képzelted el a kapcsolatot egy "nyitottabb" lánnyal?

Nen pontosan értem, hogy mire gondolsz. Én introvertált vagyok, utálom a tömeget, de talpraesett vagyok és elég nagy a szám is, csak pl. egy tömeges rendezvényen nem érzem jól magam. Vagy egyedül vagyok, vagy közeli barátokkal, párommal, családdal.

Vagy vannak azok a nök, akik kifejezettem extrovertáltak. Nyüzsögnek, mindenkivel barátkoznak, szeretik a bulikat, fesztiválokat stb.

Az utóbbival nem nagyon tudom, hogy milyen kapcsolódási pont lehet. Járnál vele fesztiválra, meg bulizni?

2023. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ezaz
2023. jún. 5. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon izgalmas számodra egy olyan személyiségű nő, aki jó abban, amiben te nem, de komoly kapcsolatot inkább hozzád hasonlóval tudnál kezdeményezni.


Próbálkozz, persze, tapasztald ki.


De elsősorban az lenne a jó, ha tudnál segíteni magadon ezzel a szorongással kapcsolatban. Ez eléggé ellehetetleníthet téged minden téren. Ez legyen a fontosabb.

2023. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!