Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert nem vagyok elég belevaló?

Figyelt kérdés
Neki a belevaló lányok jönnek be, engem pedig nem tart annak, emiatt szakított velem. Utána napokkal később már az egyik lánnyal volt, akivel többször is egy társaságban voltunk. A lány elég karakán, mindig versenyt iszik a srácokkal, kijár velük cigizni és közben meséli a bulis sztorikat, hogy mikor milyen hülyeséget csinált ittasan meg kikkel feküdt le.Szinte mindig ő van a középpontban, mindenkivel jófej, a srácok körbeugrálják. Elég sokat káromkodik, és kicsit flegma a stílusa. Külsőre egyébként visszafogottabb és csinos is. Igazi népszerű lány, mindenki a közelében szeretne lenni.Most szakított egy nála 30 évvel idősebb pasassal, utána egyből összejött az exemmel. Nem tudom elhinni, hogy együtt vannak, de főleg azt nem, hogy a barátom elhagyott. Én úgy érzem jól megvoltunk, nem féltékenykedtem soha, nem uralkodtam rajta, támogattam ahol tudtam. Az igaz, hogy bulizni keveset mentem el vele, de a végén már nem is hívott, mert hogy ciki vagyok. Nem tehetek róla, én inkább a lazább, borozós, beszélgetős baráti találkozókat szeretem. Szerintetek van esély arra, hogy visszajön hozzám a barátom? :( Tudom, hogy a másik lány jobb nálam, de nagyon szeretem a barátomat.
2022. jan. 26. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem veszítettél sokat, szörnyen gyerekes az exed. Nem tűnik hozzád valónak.
2022. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked olyan, akinek más kaliberu nő kell nem te?
2022. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

1. Ő már nem a barátod.

2. Miért nem érted meg, neki van egy zsánere, aki te nem vagy.

3. Miért nem akarsz magadnak olyan fiút, aki illik hozzád, és lehetsz önmagad mellette.

4. Igen, szakított veled a volt barátod, mert nem vagy elég belevaló. Amivel nincs baj, a legtöbb férfinak a háta közepére se kéne egy ilyen típusú nő.

2022. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem az exem, már évek óta :( És őszintén az önbizalmam is most romokban van, pedig nem volt ilyen problémám soha. Megértem az exem döntését, hogy elhagyott a jobbért, csak nem értem mit rontottam el.
2022. jan. 26. 13:39
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
mit keresel a társaságukban, ezzel a nyakában való loholással csak még mélyebbre ásod a tekintélyed, az élet nem igazságos tudod még sok pofont fogsz kapni de túl kell lendülni mindenen és emelt fővel tovább menni.
2022. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Nem vagyok a társaságukban, és nem loholok utána. Szakítas óta nem beszéltem az exemmel, de összefutottam már velük, és folyton látom instán a közös képeiket. De azóta kikövettem őket :(

2022. jan. 26. 13:50
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#4

A a lány nem jobb mint te, csak más! Te ettől még nem vagy rossz ember, csak ezek szerint nem illetek össze a pasival.

A másik meg az, hogy minek akarnál visszakapni egy olyan pasit aki más lányba mártogatja a f*rkát? Neked ehhez lenne gusztusod?

Aki el akar menni, arra rá kell segíteni a kabátot!

Szedd össze magad, és keres egy olyan srácot akinek a személyisége illik a tiédhez.

2022. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Én is hasonló vagyok, mint a leírt lány, csak káromkodás nélkül. Hidd el, nem a magas értelmiségi srácok találnak be legtöbbször.


Most rosszul esik, persze, de néhány hónap és rájössz, mennyire gyerekes is volt a barátod és hogy mitől szabadultál meg.

2022. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne ezen agyalj.. meg azért járj nyitott szemmel sok pasinak elég egy muff és ha jobbat talál egyből lelécel!
2022. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Mókás, hogy ilyen fiatalon, mint te az emberek nagyja nem látja mi rejlik benne.


Te tényleg nem érzed, hogy ezerszer jobb vagy, mint az exed valaha is lehetne?

2022. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!