Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert nem vagyok elég belevaló?

Figyelt kérdés
Neki a belevaló lányok jönnek be, engem pedig nem tart annak, emiatt szakított velem. Utána napokkal később már az egyik lánnyal volt, akivel többször is egy társaságban voltunk. A lány elég karakán, mindig versenyt iszik a srácokkal, kijár velük cigizni és közben meséli a bulis sztorikat, hogy mikor milyen hülyeséget csinált ittasan meg kikkel feküdt le.Szinte mindig ő van a középpontban, mindenkivel jófej, a srácok körbeugrálják. Elég sokat káromkodik, és kicsit flegma a stílusa. Külsőre egyébként visszafogottabb és csinos is. Igazi népszerű lány, mindenki a közelében szeretne lenni.Most szakított egy nála 30 évvel idősebb pasassal, utána egyből összejött az exemmel. Nem tudom elhinni, hogy együtt vannak, de főleg azt nem, hogy a barátom elhagyott. Én úgy érzem jól megvoltunk, nem féltékenykedtem soha, nem uralkodtam rajta, támogattam ahol tudtam. Az igaz, hogy bulizni keveset mentem el vele, de a végén már nem is hívott, mert hogy ciki vagyok. Nem tehetek róla, én inkább a lazább, borozós, beszélgetős baráti találkozókat szeretem. Szerintetek van esély arra, hogy visszajön hozzám a barátom? :( Tudom, hogy a másik lány jobb nálam, de nagyon szeretem a barátomat.
2022. jan. 26. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem van rá esély majd ha ráun erre a csajra hogy vissza akar majd menni hozzád. Persze nem azért mert szeret hanem mert éppen nem lesz más neki. Te meg buta naívan beveszed a süket szeretlek dumáit és visszafogadod aztán megint elhagy vagy megcsal valaki mással aki ismét belevaló lesz.
2022. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagy kaland összejönni olyan lánnyal, aki elmeséli kikkel feküdt le, meg 30 évvel idősebb pasija volt.. Az exed bulizgathat vele, ki is lesz téve rövid úton.

Nem illettetek össze, sose sajnáld, hogy vége lett, keress olyat, aki hozzád illik!

2022. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne loholj olyan után aki meg sem érdemel.
2022. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan nem erted mit rontottal el? Pedig le is irtad. Nem illetek ossze.
2022. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz pótkerék lenni?
2022. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Majd ha az exed rájön, hogy pár hónapig érdekes csak az ilyen karakán csaj, majd jöv vernyákolva vissza, csak kérlek vissza ne engedd.
2022. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16:


Nem, ez nem így szokott kinézni. A belevaló csajok után vernyákolnak, de őket hordják el utána minden sz@rnak is. Erről nem a lányok tehetnek, hanem a gerinctelen, teszetosza férfiak.

2022. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
más típusok voltatok, ennyi.
2022. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs esély, és ne is akard, mert csak tovább bantana. Ha ennyire rosszul bánt veled akkor azert akarod visszakapni, mert kapcsolatfüggő vagy. Szedd össze magad, és erősítsd meg a személyiség jegyeidet, ne akarj olyan lenni mint a másik lány, aztán majd jön olyan, aki magadert szeret, nem azert mert vagánykodsz
2022. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van :( Kapcsolat függő nem vagyok, inkább az exemtől függök. Nem tudom miért, de évek óta csak belé vagyok szerelmes és ezt sajnos ő is pontosan tudja. A barátnőim is azt mondják, mint ti. Talán idővel én is tisztábban fogok látni.
2022. jan. 26. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!