Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság igazi belevaló csajok?

Figyelt kérdés
Akiket nem érdekel, hogy a pasinak milyen a külseje csak "friss hús legyen" (pasi akit meg lehet rontani), nem érdekli, hogy mennyi pénze van és hogy mamahotelben lakik, mert úgy is elég magabiztos szexelni, hogy a szülők a szomszéd szobában nézik a TV-t és így sem érdekli. Vagy nem érdekli a pasi foglalkozása/világnézete/intelligenciája stb. csak lehessen vele jót csavarogni meg hülyülni. Annyi ilyen bohém tini volt régebben és nem igaz, hogy felnőttként nem maradnak meg ilyennek.

2019. szept. 12. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Èn ilyen vagyok mègsem vesz èszre senki
2019. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Elkorcsosultak. Az egész emberiség lefelé halad a lejtőn.
2019. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A mi időnkben még feljöttek a kolesz szobába és ott dugtunk, miközben a szomszéd ágyon aludt valaki, vagy épp hányt ki az ablakon. Mikor hogy.
2019. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert 14 évesen még menő volt csavarogni meg "he mivót a meccsen" szintű témákkal beszélgetni, de felnőttként komolyodik az ember. (32/F)
2019. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4: Mi abban a megkomolyodás, hogy a felnőtt huszonéves nők bevásárlólistát készítenek (magasság, arc, végzettség, pénisz, alkat stb. ) az ideális pasiról és totál kompromisszummentesek meg kasztosítják egymást (diplomás a diplomással). A fiatalokban legalább megvan még a naiv rózsaszínköd és bárki bármikor egymásnak eshet külsőtől függetlenül.
2019. szept. 12. 20:05
 6/14 A kérdező kommentje:
...illetve anyagi helyzettől függetlenül.
2019. szept. 12. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a belevalóság? Az igénytelenség? Elég belevalónak tartom magam, nehéz szakmám van, sikeres vagyok a hobbijaimban, kemény edzésekre járok, amiket élvezek, és teljesen feltöltenek. Nem vagyok nebántsvirág, aktív, és vidám életet élek, de szeretek néha otthon tespedni is, és valami jó játékkal játszani.

Ezek fényében miért érdekeljen olyan férfi, aki semmit nem tud felmutatni, mindent tőlem vár, nem önálló, és a kényelmetlenséget választja a szabadság helyett? Hülyülni, csavarogni jó dolog, de nem lehet rá építeni egy életet.

2019. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vannak, de nekem nem kell, mert az az érzésem az ilyen nőből lesz a legnagyobb házisárkány.

Nekem inkább a passzívabb nők tetszenek.

2019. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az istenbe lehet dugni valakivel, akit nem találsz vonzónak?
2019. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Az igazán jó pasikért a nők ma is bevállalnak bármit. És a bármi alatt valóban bármit kell érteni.
2019. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!