Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem az "igazi" egyikük sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem az "igazi" egyikük sem?

Figyelt kérdés

Igazából most így nyár végén lett az, hogy írogattam csomó nőnek és lettek pozitív visszajelzések is. Előtte sokkal több volt a negatív.

Próbálok mindenkivel találkozni, mert igazából nem annyira fontos a külső, csak ne legyen ronda. Van 2-3 olyan nő akinek férje vagy pasija van, azokkal nem is foglalkozok. Pedig van aki simán lefeküdne velem.


Akikkel találkoztam azok sem fogtak meg úgy hogy kimerem jelenteni hogy őt akarom. Viszont tényleg van akivel jól elvagyok ott abban a helyzetben, de utána mással is irogatok vagy próbálkozok egy ismeretlen nőnél is ha az megfog, hiába találkozgatok valakivel.

Egyébként senkivel nem szexeltem, komoly kapcsolatot akarok, de senkinél nem érzem azt hogy ő vele...


Pontosan azért mert mikor szerelmes voltam, és találkoztam azzal a bizonyos lánnyal, a többi "ismerkedésemet" akkor és ott azonnal megszüntettem, ez 2 éve volt. Ott csúnya vége lett, nem is hiszem hogy szerelmes leszek már úgy mint ott, attól függetlenül hogy sok lánnyal megvan a közös hang meg elhülyéskedünk.


27 F



2019. szept. 6. 11:45
 1/5 Rockarc ***** válasza:
77%

Mert nincsenek elvarasaid. Pontosabban nem tudod mit akarsz, nem ismered magadat a vagyaidat. Ezert "beesik" mindenki es bizony nincs is meg az a szukseges plusz, amikor ugy erzed minden stimmel. A minden nonek akarok tetszeni helyett at kell allni, hogy azt a bizonyos not akaroma, ki ilyen meg olyan kulso es belso tulajdonsagokkal rendelkezik. De ehhez pontosan tudnod kell, hogy mit akarsz. Akkor a tobbi nem passzolo no mar nem is fog kepbe kerulni, csak azok, akik megfelelnek az elvarasaidnak.


43F

2019. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudnám megtalálni, hogy mik azok? :)
2019. szept. 6. 12:16
 3/5 A kérdező kommentje:

De egyébként van ilyen.


Például az, hogy ne legyen kutyás, én nagyon nem szeretem a kutyákat.

Meg írtam azt is, hogy ne legyen pasija :D

2019. szept. 6. 12:17
 4/5 Rockarc ***** válasza:

Keress ra az onismeret szora a google-n.


43F

2019. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem ismered magad, nem tudod mit akarsz. Nincsenek elvárásaid sem magad felé sem a nők felé. Azt hiszed, hogy majd jön egy jobb, vagy hogy lemaradsz valamiről, ezért találkozgatsz meg írkálsz másoknak is miközben már valakivel elkezdtél ismerkedn/találkozgatni.



Mert nem vagy szerelmes, de a szerelem nem 2-3 randi után jön. (Max akkor, ha már korábban is ismerted a másikat.)


"... nem is hiszem hogy szerelmes leszek már úgy mint ott..."

Mindenki ezt hiszi, aztán jön a villámcsapás.


(Nem tudom mások hogy vannak vele, de ahogy örgedtem sokkal jobban megéltem az érzelmeimet. Visszatekinte a kapcsolataimra, viccnek és alig pislákolónak tűnnek a korábbi szerelmek a mostanihoz képest.)

2019. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!