Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen hogy kezdhetnèk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen hogy kezdhetnèk el csajozni,barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Merre kéne ismerkedni ?
ma 04:26
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Megtanulsz valami jó táncmozdulatot, átkereszteled magad Travoltának és már mehet is a buli bugi.
ma 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kapcsold ki a tabletet,tedd le a telefont és lépj ki kezdésnek a szobád ajtaján.


Különben nem is értem ezeket a kérdéseket 36F vagyok bárhová megyek nőkkel találkozom,nőkkel beszélgetem ismerkedem,munka,bolt,posta, lottózó,nyaralás,étterem,

szórakozóhelyeken

ma 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyűjtögess még 4-5 évet, és tanulj valami komolyan vehetőt. Akkor talán majd megütöd a szintet, addig inkább felejtsd is el. Nem kell elhinni a kamut, hogy nem számit a pénz.
ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!