Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért gondolják megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják megalázónak, hogy az interneten kell társat keresniük?

Figyelt kérdés
Főleg mióta az utcán ismerkedés sértés, programokon ismerkedni meg egyenesen szemétség.

#internetes ismerkedés #randiappok #Nők nem akarnak ismerkedni
ma 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolják annak, manapság ez a default setting.
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, mert online a rondák/fogykosok szoktak.
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

#2

Ez nem igaz :D Csomó szép nő meg jó pasi is fent van Tinderen.

ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondoljuk annak.
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
3, akkor ők a fogykos kategória, nem a ronda.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
#5 ja minden ember fogykos, csak te nem.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Mi az hogy kell?

Én ugyan nem vagyok rászorulva.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

7

Szóval szerinted megalázó az interneten ismerkedni? Miért?

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom annak, de sose ment ez a kép alapján választósdi. Én maradok az élőben ismerkedésnél.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem rászorulás kérdése. Az a kérdés, hogy az illető milyen helyen tanul/dolgozik/lakik, van-e lehetősége élőben ismerkedni. Ha nincs, akkor semmi szégyen nincs ebben, nem várnék rá, hogy bekopog az ajtón a nagy Ő.

Én neten ismertem meg a férjem, és egy csomó ismerősöm. A hirdetéses ismerkedés már nagyon régóta létezik. Egy csomó kultúrában még most is van házasságközvetítő, aki az adatbázisában keres a házasulandónak potenciális partnert.

Az csak egy buta gondolat, hogy aki ronda és béna, az ismerkedik neten. Én sem ronda, sem buta nem vagyok, és a férjem sem az.

Nyilván jobb lett volna, ha valami barátom bemutatja nekem a nagy Őt. Volt ilyenben is részem, mindketten elég cikinek éreztük a dolgot, pláne, hogy nem volt meg a kölcsönös szimpátia. Én még ismerkedtem vonaton, házibuliban, az egyetemen, de 28 évesen szakítottam a vőlegényemmel, és utána már nem volt lehetőségem sehol ismerkedni. A munkahelyemen nem volt potenciális szingli pasi, amúgy sem tartom jó ötletnek a munkahelyi kapcsolatokat. Az összes barátom meg már párban volt.

Szóval vagy ez, vagy maradok egyedül.

Persze lehet, hogy évekkel később találkoztam volna valahol valakivel, de ennek elég kicsi az esélye. Manapság már nem nagyon szokták az emberek leszólítgatni a másikat.

Az online randizásban csak az első randi a fura, a következő már olyan, mintha bárhol máshol ismerted volna meg. Pl. ha egy buliban ismered meg, akkor az mennyiben más? Mennyivel tudsz róla többet, mintha leveleztek hetekig?

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!