Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok/nők! Nem éreznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nők! Nem éreznetek megalazonak, ha egy férfi nem tudná eldonteni, mit akar, a párja és közted hezitalna? Foglalkoznal vele, ha igen, mennyi időt kapna, vagy lezárnad rövidre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Rákérdeznék konkrétan. Ha nem ad egyértelmű választ, még egyszer megpróbálnám kicsit máshogy megközelítve, ha akkor sem, akkor lezárnám a kapcsolatot.

Ilyenekre egy-két hétnél többet nem pocsékolok az életemből.

Igen, 1. mert megalázó, ha igazán szeretne, tudna dönteni

2. halad az idő, kihagyhatom a lehetőséget az Igazira

2017. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem érezném annak. Én bele sem mennék ilyen kapcsolatba, nem fogok tudatosan senki szeretője lenni. Ha mégis érdeklődne úgy irántam, hogy van vkije, és hezitál, akkor megmondanám, hogy döntse el gyorsan, hogy kellek-e neki (max. 1 hét gondolkodási idő), ha addig nem tud dönteni, akkor az már nekem elég bizonyíték arra, hogy nem kellek neki annyira... és akkor keresek olyat, akiben egy szemernyi kétség sincs, hogy engem akar.
2017. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

átéltem, 1 éven át baszakodott köztünk... csúnya vége lett.


hülye voltam, hogy belementem egyáltalán.

2017. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem érezném megalázónak, ez engem semmiben nem minősítene. Viszont lezárnám a dolgot. Ha tényleg kellenék neki, nem dilemmázna.
2017. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mióta van a párjával. Ha hosszú évek óta, akkor felejtős, mert úgysem fogja ott hagyni, csak kalandozik mellette. Persze neked előadja a hattyú halálát, hogy milyen rossz ez így neki és szegény ő és blabla...de ez is a játék része.

ha viszonylag friss kapcsolat, maximum pár hónapos, úgy egy hetet várnék. hogy addig rendezze a szakítást és a dolgaikat.

2017. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerülök kapcsolatban élő pasikkal olyan viszonyba, hogy ez a kérdés felmerüljön.
2017. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha a PÁRJA és köztem hezitálna? :D Te normális vagy?

Akkor nem azért zárnám le, mert nem tudna dönteni, hanem azért, mert egy gerinctelen féreg. :D

2017. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kezdenék olyan pasival, akinek van csaja. Minek bonyolítsam az életemet feleslegesen?
2017. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha én is ilyen helyzetben vagyok, akkor nem

egyébként nem foglalkoznék ilyen pasival

2017. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha elkezdene megkörnyékezni egy foglalt pasi, még mielőtt elkezenék foglalkozni vele, választania kell. Tehát ha nekiáll flörtölgetni, és megpróbál rámmozdulni vagy randira hív, abban a percben megkérdezem, hogy a párja vagy én. Ha tényleg már a végét járják a párjával, nem működik, és megtetszettem neki, akkor szakítson és utána lehet szó arról hogy randi-puszi-szex-miegyéb. Ha nem akar szakítani, vagy 1-2 hétnél tovább hezitál, akkor kuka. Ha megígéri hogy szakít, de most épp nem mert külföldön van az asszony, vagy nehéz időszaka van, vagy akármi, akkor megvárjuk amíg alkalmas lesz. A harmadik ilyen kifogásnál kuka.

Ezalól egy kivétel van, ha nem akarok tartós kapcsolatot a pasastól, éa a nője által is megerősítetten (!!!) nyitott kapcsolatban vannak.

2018. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!