Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő retteg az elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő retteg az elutasítástól és megalázónak találja?

Figyelt kérdés

írok egy nőnek társkeresőn amire válaszol valamit, utána ha arra nem válaszolok kb fél napon belül akkor általában töröl rögtön. Tehát amint egy leheletnyi esélye is vannak hogy offolom, inkább azt akarja hogy úgy tűnjön hogy ő utasított el.


Kezdeményezni alapból nem nagyon mernek a legtöbben, csak ugye Bumble-ön de ott statisztika szerint egy "szia"-nál többet nem nagyon tesznek bele.így még rátudják fogni ha nem kapnak választ az azért volt mert nem tettek bele sokat.


Ha randizok egy lánnyal és kb eljutunk az 5.-6. randig amikor már elvárnám hogy tegyen ő is valamit a dologba ezért nem írok már rá először meg nem hívom el sehova, ahelyett hogy keresnének inkább letiltanak pár nap üzenetváltás nélkül hogy még véletlen se álljon fel a veszélye annak hogy offoltam őket inkább tűnjön úgy hogy ők tették ezt...


Ha társkeresőn megkérek egy lányt hogy küldjön kicsit több képet és utána megmondom hogy ne haragudjon de nem az esetem, utána nyilván még kell valami ilyet írnia hogy semmi baj úgyis rondának tart. (gondolom azért küldött képeket még)


Hölgyek tényleg ekkora félelem nektek egy esetleges elutasítás?


2023. febr. 4. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a legtöbb ember retteg az elutaítástól, és megalázónak tartja.
2023. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez hülyeség. Mindig a nő dönt.


Kérdező keres egy elmeorvost.

2023. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tartottam magam szépnek úgyhogy már tiniként én kezdeményeztem mindenkinél és rengeteg elutasítást kaptam. Aztán felnőttem, kicsit szebb is lettem, meg jöttek a netes társkeresők és már leszoktam a kezdeményezésről, ritkán fordult csak elő, ha nagyon megfogott valaki. De többségében férfiak nyitottak felém. Aztán mielőtt megismertem a páromat voltam egy rapid randi nevű rendezvényen, ahol beszéltem több férfival 7-7 percet és akivel match volt megkaptuk egymás elérhetőségét. Vártam két napot hogy írjon a srác, aztán egy barátnőm kérdezte, nem akarok e írni neki. Bennem ott volt az, hogy sokat utasítottak vissza, nem akartam még egyet, gondoltam direkt nem ír. Aztán mégis erőt vettem magamon és írtam én. Jött a válasz hogy bocsi de a másik matchemmel kezdtem el beszélgetni. Na k.urva szar volt ott megfogadtam hogy soha többet... Mert igenis megalázó tényleg hogy kimutatod mások felé hogy ismerkedni akarsz ő meg kb kinevet mert csúnya vagy vagy mert mással ismerkedik.


Bumble... Jó app, de az a baj, hogy sok fiú ott éli ki magát abban, hogy ott a nőknek kell kezdeményezni és végre beszólhatnak idegen lányoknak, amiért más idegen lány kikosarazta őket. Pl ha nem elég jó a kezdő szöveg akkor "ennél kreatívabb nem volt?" Vagy volt hogy írtam valakinek de nem egyből hanem olyan fél nap múlva és azt írta vissza hogy "jó sokat kellett gondolkoznod... Ha nem tudnád itt a nőknek kell írni először". Úgyhogy ja én nem is írtam mindenkinek ott és ha mégis akkor órákat gondolkoztam mit kéne mert megint beszól valami lelkisérült hülyegyerek.

2023. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tiniként nem tudtam, hogy mennek a dolgok, többször is kezdeményeztem én lány létemre. Ráadásul olyan srácoknál, akiknél már elindult valami, nem a nulláról. Tudod mi lett az eredmény? Leállt a srác. Így nem kellettem nekik. Ők akartak összeszedni, meghóditani engem.Mikor nem volt türelmem ezt kivárni és színt vallottam vagy levélben, vagy barátnőn keresztül, azt mondták, hogy persze, tetszem, de elmúlt a lelkesedés, nem lett belőle semmi, és még csak meg sem bírták velem szemtől szemben beszélni. 3 ilyen eset volt, ahol nagyon megalázónak éreztem. Hasonló szituban pedig, ahol nem nyúltam bele a folyamatba, kivárta a srác a pillanatot, nemcsak összejöttünk, hanem szerelmes lett, akart engem. Én megfogadtam 18 évesen, hogy soha többet nem vallok elsőnek színt, nem megyek a dolgok elébe nőként, de nem neten ismerkedem soha, hanem társaságban, nagy cégnél, stb, és bevált. Kellek, harcolnak értem, és élvezik, hogy jöhetnek. Picit átestem a ló túloldalára, ami volt, hogy gátló tényező volt, hogy kell a bizalom nagyon, hogy vissza merjek jelezni egyértelműen a kezdeményezés után, hogy én is benne vagyok. De igen, rettegek az elutasítástól, mert volt benne részem 3szor is, nyakig szerelmesen. Lubickolok, ha egy férfi kezdeményez, akár ki az, tisztelem érte, nem alázom meg, és ez így is marad. Nem hiszek a netes ismerkedésben, csak a kémiában.
2023. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lenne az élet, ha ettől kéne rettegni.
2023. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as 4-es hogy ezt elmeséltétek!
2023. febr. 4. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, ebben mi megalázó. Megtetszett neked valaki pofija. Neki a tied nem.


Ez megalázó akkor lenne, ha elkezdene szaladgálni körülötted és hangosan vonyítva mutogatna, hogy mégis mit hiszel magadról.


Az, hogy nem jövök be valakinek, nem megalázó.

2023. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán visel meg, mert úgyis van helyette másik.


A szakítás szerintem rosszabb, ott számít a másik fél jobban. Elutasításnál csak egy random idegen senki. Érzelmileg teljesen más szint

2023. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!