Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért választanak szívesebben egy 40 éves nagyapát mint egy 25 éves apát?

Figyelt kérdés

Nem bírom megérteni.


A 25 éves csádot sokkal többen utasítanák el, mint a 40 éves nagyapát.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2023. jan. 22. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Én inkább a 25 éves apát választanám.
Én inkább a 40 éves nagyapát választanám.
19 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettőnél a szavazat döntő többsége nem volt. Ha 40 évesen nagyapa, akkor korán belehúzott a fazon is, meg a lánya is.
2023. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a 40 éves valószínűleg jó apa, hisz a felnőtt lányával is szoros a kapcsolat, és boldogan unokázik. Viszont sok vizet már nem zavarnak, pl nincs gyerektartás, láthatás, és az ex sincs képben.


A 25 évest meg átverte az exe, tehát valószínűleg problémás a csaj is, és mindenhol keresztbe akár tenni. Még évekig kell alkalmazkodni a gyerekéhez, akinek a neveléséhez még évtizedekig kell hozzájárulnia. Nem beszélve arról, hogy bármikor lehet olyan, amikor ő lesz a gondviselő.

Az ilyen kiszakadt a gumi meg àtvert a csajom meg 99%-ban hazugság. Valójában csak megfutamodott, vagy megcsalta, vagy elcseszte a kapcsolatot, vagy mindez együtt.

2023. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél nem vagyok válaszoló, a másodiknál meg a 42 éves kétgyerekes vagyok (10 éves és baba). Nekem nem kéne a nagypapa a csomagjával, felnőtt gyerek, unokák stb.

Egyébként a két kérdés célcsoportja nem ugyanaz, ennyi ésszel szabadlábon vagy?

A 25 éves és a 40 éves férfit nem ugyanazok a nők keresik. Így értelmetlen ez a jelenlegi kérdésed is. Nem ugyanazok a válaszolók utasítják el a 25 éves apát és a 40 éves apát (és nagypapát).

2023. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

És már megint témánál vagyunk, megint itt a “szegény 25 éves, átvert, ártatlan fiúcska”. Keress fel egy pszichológust kérdező de tényleg, ha ennyire nem tudod feldolgozni azt az egyszerű tényt, hogy nem kell gyerekes pasi a nők igen nagy részének. Ez van.

Egyébként ne zavarjon, hogy mind a két kérdésnél a szavazatok döntő többsége nem volt. Továbbá ahogy mondja a 3-mas is, nem éppen ugyanarról a célközönségről beszélünk. Plusz a 40 éves fickónál egy fokkal jobb a helyzet, ugyanis már felnőtt gyerekről van szó, nincs gyt, “kötelező” láthatások, az ex sincs képben stb.

2023. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3%
Az hogy a nők mit mondanak mit választanának és aztán mit választanak a valóságban az két különböző dolog. Az önbevalláson alapuló felmérések sokszor nem pontosak, mert vagy sokan nem ismerik saját magukat sem és mást választanak, mint amit a valóságban választanának, vagy sokan egyszerűen csak tudatosan hazudnak a preferenciáikról.
2023. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, én azért talán jobban ismerem magamat, mint holmi anonim megmondó ember a gyk-n és ha azt mondom nem jönnék össze gyerekes pasival, nos akkor meglepő módon valóban nem jönnék össze gyerekessel, ez szerintem nem atomfizika. Próbálkozott már gyerekes férfi és bármennyire is szimpatikus volt, ahogy kiderült, hogy gyereke van, azonnal rövidre zártam a dolgot.
2023. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

6. Istenem, ez nem egy személyesen neked szóló kötözködés volt. Miért kell így reagálni az összesre mindig, de mindig?


Ezt már megállapították, hogy az önbevalláson alapuló felmérések kevésbé pontosak, mint azok, ahol pl. az alanyok viselkedését vagy valódi választásait mérték le. És ennek semmi köze a párkapcsolatok témaköréhez sem, ez egy általános igazság.

2023. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
95%

25 éves Csád?

Én úgy tudtam, hogy már 1960 óta független köztársaság! 🤔

2023. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

“Az hogy a nők mit mondanak mit választanának és aztán mit választanak a valóságban az két különböző dolog.”

Passz, talán egyrészről azért, mert ez a kijelentés így ebben a formában bőven túlzás plusz nem is helytálló, másrészről meg azért, mert “a nők” körébe, mint általános homogén massza ugyebár, én is beletartozom. 🤷🏻‍♀️

Nem megmagyarázni és kimagyarázni kell mások magánéleti döntéseit és annak igazságtartalmát, hanem elfogadni és tiszteletben tartani azt. Felnőtt ember szerintem egyedül is tökéletesen el tudja dönteni, hogy kivel kíván és kivel nem kíván kapcsolatot létesíteni, semmi értelme, hogy mindenre ráhúzzuk, hogy az valóságban nem is úgy van….

2023. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell egy kölkes sem. Ha az lenne az esetem, én is teherbe vágtam volna magam. Mit nem lehet ezen érteni?
2023. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!