Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért választanak szívesebben egy 40 éves nagyapát mint egy 25 éves apát?

Figyelt kérdés

Nem bírom megérteni.


A 25 éves csádot sokkal többen utasítanák el, mint a 40 éves nagyapát.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2023. jan. 22. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40 évesen lehet, hogy "nagypapa" (túl öreg), de 25 évesen semmiképp sem , vagy nagyon ritkán "apa" (kivéve egyes kultúrákat).
2023. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert a 40 évesnek a gyereke már legalább felnőtt, azért.
2023. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok sem gyerekes, sem 40 éves, szóval részemről egyik sem kellene.


A 25 éves gyerekessel nem is a gyereke a probléma, hanem ez a retek szánalmas másokra mutogatás. Én apa nélkül nőttem fel, úgyhogy aki csak annyira tud férfi lenni, mint apám, az tegyen magának egy szívességet és meg se próbáljon meggyőzni magáról, mert amit tőlem kap, nem teszi zsebre.

2023. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy 25 eves apa meg nagyon fiatal. A paromnak is van gyereke az elozo kapcsolatabol, de o 30 eves volt amikor szuletett a fia, most pedig 38.

Az aki nem akar gyereket, sajatot se, mi okbol vallalna be maset? Annyira tudjak itt a ferfiak szidni az egyedulallo anyakat, de kerdem en, az egyedulallo apak miert lennenek jobbak? Az esetek tobbsegeben ugyis az apuka baratnojenek kellene szorakoztatnia a gyereket apas hetvegen, foznie meg mosnia ra, amiert egy koszonomot nem kapna se a hapsitol, a gyerektol meg aztan plane. Akkor miert erne meg gyerektelen noknek osszejonni egy gyerekes ferfival, amikor valaszthatnak gyerektelent is?

2023. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert egy unoka sokkal kisebb felelősség, mint egy saját gyerek. Nyilván egy jó nagyszülő szereti, óvja stb., de a "meló" nagy része a szülőké, akkor is, ha már nincsenek együtt.
2023. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Felnőtt ember szerintem egyedül is tökéletesen el tudja dönteni, hogy kivel kíván és kivel nem kíván kapcsolatot létesíteni, semmi értelme, hogy mindenre ráhúzzuk, hogy az valóságban nem is úgy van…."

A nők nem tudják. Kognitív disszonancia. Olvass utána. A nők gyerekek. Tény.

2023. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De igen, eltudják!

Tény maximum az, hogy ezzel a mindenkinél okosabbnak hiszem magam és mindenkinél jobban tudok mindent, közben azt sem tudom miről hablatyolok stílussal egyedül te kelted gyerek hatását, azontúl hogy rendkívül visszataszító is ez a fajta viselkedés.

Nem kell utána olvasnom, tudom mit jelent a kognitív disszonancia, ellenben neked nem ártana alaposabban körbejárni a témát, ugyanis ez nem egy nem-specifikus jelenség másrészt sokkal összetettebb annál, mint amire te le akarod redukálni. Csak hogy egy egyszerű példánál maradjunk: tudom jól, hogy a dohányzás súlyosan egészségkárosító, mégis cigizek és közben azzal nyugtatom magam, hogy nincs ezzel baj, a nagyi is 90 éves koráig élt, pedig 70 éven át cigizett. A saját belső meggyőződésünk ellentétes a viselkedésünkkel. Nem éppen arról szól, mint amire te rá akarod húzni. Arról nem kell meggyőzzem magam, hogy nem akarok gyerekes pasival semmilyen kontaktot, hisz pontosan tisztában vagyok vele, hogy nem bírom a gyerekeket, nem akarok sajátot sem, nem hogy másét. Ezek tények. Ahogy tisztában vagyok azzal is, hogy egy gyerek folyamatos problémaforrás lehet az új kapcsolatban, amire köszönöm szépen, nincs szükségem. Én ismerem magam, én tudom, hogy mire van és mire nincs szükségem az életemben és ez alapján fogok cselekedni. Próbálkozhatsz ezt kiforgatni, de úgy sem tudod, mert baromság.

2023. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne írd már így hogy a NŐK! Nekem a 25 inkább játszik, pedig én 35 vagyok, bár jól nézek ki, de az idősebbekkel nehezebben jövök ki. Igen, a legtöbb nő idősebb jómódú pasit akar, a pasik meg 18 éves, szép csajt, de nem az összes.
2023. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!