Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar 76 éves férfi 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar 76 éves férfi 20 25 éves barátnőt?

Figyelt kérdés
Apukám szinten az összes társkereső oldalon fent van, de csak a 20 25 éves lányok után megy már. Buszokon, villamosokon is udvarol és az ilyen fiatalokat próbálja felszedni. Vajon sikerül neki majd?
2022. dec. 25. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne.😂
2022. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Szegényt lehet ideje lesz beadni egy idősek otthonába, azt haluzza, hogy még fiatal.
2022. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha rajtam múlik nem.
2022. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
A legeslegtöbb férfi valójában, hogyha a szexuális ösztöneire hallgat, akkor ilyen korú nőt szeretne első sorban a saját korától függetlenül, mert a férfiak, a szép, fiatal, termékeny nőkhöz vonzódnak leginkább. Más kérdés, hogy meg tudja-e szerezni. Gazdagságtól és pár másik dologtól függően azért egy 40-50 körüli férfinak még sikerülhet. Vagy persze 76 évesen is, ha gazdag vagy és elfogadod, hogy a nő már tényleg csak a pénzedért van veled. (Amit sok férfinak nem okozna nehézséget.)
2022. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4. Igen ez teljesen megértem és jogos valahol, ez az evolúció csak akkor nem értem miért szidják az ilyen férfiakat hogy vén kecske is megnyalja a sót és társait de tényleg természetes dolog és érthető....
2022. dec. 25. 10:35
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
5. Mindenkinek megvannak a saját ösztönei, amik azt az embert saját magát helyezik a középpontba és mindenki a saját érdekét nézi ilyenkor. Az ezt tagadók a legrosszabbak, akik nem fogadják el, hogy nekik is vannak szexuális, evolúciós ösztöneik és hogy ezek vannak hatással a szexuális/romantikus működésünkre. Nyilván a különböző emberek ösztönei egymással ellentétben állnak, tehát nem lehet jó mindenkinek és ebből születnek a konfliktusok, hogy mindenki saját magának akar jót, de nem lehet egyszerre mindenkinek jó. El kell fogadni, hogy így működik a világ és élni az életünket, de már egy picit jobban értve a saját magunk és a világ működését.
2022. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szenilis. Vagy ábrándozik. Azért kétlem, hogy a valü életben is találkozna akár csak eggyel is vagy találna olyant, aki találkozna vele. Ezt ő is tudja, hogy reménytelen a helyzet,
2022. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

"csak akkor nem értem miért szidják az ilyen férfiakat hogy vén kecske is megnyalja a sót és társait de tényleg természetes dolog és érthető"


És miért szidják a nőket, ha a jóképű, jó testű, sikeres férfiakat találnak vonzónak? Nem pedig a hájas, kopasz, vén pasikat.

2022. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7. Na egy csinos 30 év körüli nővel alakult volna már kapcsolat, nagyapa komplexus volt a lányt de az neki túl öreg már...
2022. dec. 25. 11:03
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

7. Ha lenne az öregnek elég nagy vagyona, tudna 20-25 éves nővel lenni.


8. Nem szidom őket. Én mind a férfi, mind a női ösztönök működését elfogadom. Persze nekem viszonylag könnyű, mert nem vagyok károsultja egyiknek sem jelen pillanatban.

2022. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!