Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon kerestem a párom, de rájöttem hogy ott esélytelen (ritka ha ott valaki megtalálja a szerelmet) személyesen meg ha megtetszik valaki, nem merek oda menni mert attól félek hogy azt fogja gondolni rólam hogy hátsó szándékom van vele kapcsolatban pl: ki akarom rabolni vagy ilyesmi. Pedig csak ismerkedni szeretnék. Volt már ilyenbe részem, pofára esni mégegyszer nem akarok. Szórakozó helyek meg kilőve, mert nem járok ilyen helyekre, valahogy nekem negatív benyomást kelt még a neve is (ivászat, drog) stb. Aztán lehet megváltozna a véleményem ha elmennék egy ilyen helyre. De nem akarok. Park kilőve mert ott mind párok vannak, meg ott is ha ülne a padon egy lány és oda mennék akkor mindjárt hátsó szándékot feltételezne rólam. És nem akarok magamnak rossz napot. Szóval egy átlagos csinos lányt keresek, akinek van önbizalmat stb.


Átlagos vagyok, nem tartom magam csúnyának (nem vagyok egoista) csak ha belenézek a tükörbe nem látom magam úgy csúnyának mint azokat akiknek 10/10-es csajaik vannak és nálamnál rondábbak, azért megtudom ezt különböztetni. És észrevettem azt hogy a full ronda fiúknak is vannak szép csajaik. Nekem aki nem néz ki rosszul nekem meg nincs.


Mi ennek az oka? Ne írjátok azt hogy kocsi, pénz stb mert akiket ismerek egy átlagos autójuk van, (vagy még az sem) meg pénzük sincsen, nem gazdagok. Szóval lehet vannak ilyenek is, de én környezetemben egészen mást tapasztaltam és még ott is ahol jártam már. A gazdag embereknek ronda nő, a szegény embereknek meg szép nő. Mondjuk ez lényegtelen a külső de mindegy, csak nekem fura. És sokan itt írják a gyk-n hogy azért nincs barátnőd mert nincsen pénzed meg autód, ez hülyeség. Nekem is van autóm egy Audi Q7 (igaz mai napig törlesztem) de van. Illetve egy drága Suzuki GSX600. Motorom, pénzem is van és a kutyának se kellek. Most mielőtt valaki azt írja hogy nem érdekli a nőket, ami lehet igaz vagy nem (nem felvágni akarok) mert amíg nem volt vállalkozásom akkor se kellettem a kutyának se, akkor kocsim se volt se semmi. Szóval nem értem én ezt. Ha valaki eltudja magyarázni mi annak az oka hogy egyik pillanatban nincs barátnője, másnap meg van. Őszintén írjátok le mert ezt én tényleg nem értem. Meg azt is észrevettem hogy egyesek úgy cserélgetik a nőket mint más az alsó gatyát. 1 nap alatt hogyan tudnak együtt lenni emberek?


Vagy én maradtam le valamiről így 25 évesen?



Köszönöm!



2022. okt. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kapcsolatteremtési képességeiden múlik, kérdező.
2022. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Milyen helyen mentél oda lányokhoz, ha nem buliban?
2022. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Most engem kicsit összezavartàl, te az a 25 vagy aki ezt időről időre bekèrdezi , vagy esetleg új 25 éves


Ha ő vagy , akkor ott èrezhető a difi.

Ha nem, akkor még problàlj meg olyan hobbit választani vagy esetleg ismerősön keresztül ismerkedni.

2022. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
megint egy 25 éves sztori
2022. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Unalmas már.
2022. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!