Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék népszerű 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék népszerű 25 éves férfiként?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákat viseljek, hova menjek, milyen közösségi médián legyek fent milyen tartalmakat osszak és azok közül mennyit? Mi a titka a népszerűségnek és annak, hogy pl a csajok könnyen jöjjenek?
2023. jan. 1. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Például ha saját szövegeket írsz, akár zenélsz, akár festesz, akár írsz (cikk, vers, regény, stb....), vagy ha csak simán normális, művelt, és udvarias vagy.


Ezekkel mind ki lehet tűnni.

2023. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
szerintem az első benyomás számít a leginkább, külső+kisugárzás
2023. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
#1: Sajnos pont a normális, művelt és udvarias férfiakat szokták hosszú távon leszarni, mert "nem elég izgalmasak", nem kapják meg tőlük a nők azt a bunkó, arrogáns, beszólogató stílust, amit titkon oly nagyon élveznek. Szívesen mennék pl. kiállításokra, színházba, klasszikus zenei koncertekre stb., de szerinted érdekel ez bárkit is? Teljesen normális voltam mindenkivel, nem küldözgettem farokképeket, érdeklődő voltam, észérvekkel vitatkozni is lehetett velem, néhányan még meg is jegyezték, hogy végre egy értelmes, normális ember, aztán nyomtalanul eltűntek. Legfeljebb unalmasnak és csodabogárnak tartanak, hogy nem szexuális ajánlatokat nyomok, hogy nem mászok rá azonnal senkire, és keserűen tapasztalom, hogy a normális, udvarias társalgás és ismerkedés már kiment a divatból.
2023. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
#3 ez nem igaz, csak valszeg te tényleg unalmas vagy.
2023. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: Lehet, mondjuk én legalább próbálom tágítani a látóhatáromat, és legalább nem egyszavas válaszokat adok a beszélgetőtársaimnak. Azért a nőkről is lehetne beszélni, a rengeteg agyhalottról, akik nagyjából csak a sztárokról, a divatról, a shoppingolásról stb. tudnak trécselni. Szerinted hány nőnek jelentene szellemi izgalmat az, hogy mondjuk egy koncerten végighallgat egy Haydn-szimfóniát, vagy hogy egy városnézés során nem a boltokat fosztja ki, hanem hajlandó pl. múzeumokba, kiállításokra is bemenni? De sorolhatnám azokat is, akiknek nincs semmilyen szociális életük, sőt, nem is akarnak kimozdulni a komfortzónájukból - mert ilyenek is sokan vannak (ezen az oldalon is), de ők nyilván marhára izgalmas emberek lehetnek. Amúgy azt sem értem, hogy ha tényleg olyan unalmas vagyok, akkor miért beszélgetnek, leveleznek velem az emberek, miért írják néhányan, hogy értelmes, normális vagyok, és aztán miért lépnek le egyik pillanatról a másikra. Egyébként nem hinném, hogy rettenetesen unalmas lennék, mert bár nem vagyok a társaság középpontja, de akiknek a társaságában fel tudok oldódni, azokkal el tudunk szórakozni, megnevettetem őket, kíváncsiak a véleményemre stb.
2023. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy nem tudsz miről beszélgetni, de egy kapcsolatban azért fontos az, hogy ne vsak komoly témákról legyen szó. Szoktál viccelődni? Romantikázni? Flörtölni? Mert ha meg akarsz fogni egy nőt akkor ezekre mindre szükséged lesz :D
2023. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: Persze, szoktam viccelődni, volt, hogy majdnem a bepisilésükig röhögtettem a kolléganőimet. Igaz, sokszor fanyar és sötét a humorom, de van, aki ezt is élvezi. A romantikát sem vetem meg, ha hagyják, hogy kibontakozhassak, 2. randira már simán szoktam virágot vinni, bár volt, aki ezt is azzal hálálta meg, hogy egy órát váratott egy helyben a dögmelegben, amíg ő hazavitte a virágot. De volt olyan lány is, akinek udvarlási fázisban a születésnapjára küldettem egy kosár vörös rózsát.
2023. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ne törd magad, a mai nőknek/lányoknak csak a pénz kell meg a dőzsölés, úgy néz ki én is megmaradok magamnak. Egyébiránt meg ha valami könnyen jön, az nagy eséllyel könnyen is megy.
2023. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha sportos,magas vagy alapból népszerű vagy,bárhol vagy😃
2023. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat en meg azt tapasztalom h ahol benne lennék a jóban mindig jon valami megmondóember a háttérben aki beriogatja a lanyokat h biztos pszichopata vagyok meg kattant meg zaklato es emiatt eltunnek. emiatt egy nagyobb tarsasagban sincs eselyem mert ahogy a rivalisok latjak h beszelek akar egy novel is rogton kitalaljak hogyan turjanak ki. pl benne voltam kulturalt csoportokban elkezdtek kitoltogatni belole utana mondtak a csajoknak h tiltsanak le mert h o is kitiltott a csoportjabol.


szoval gyakran tapasztalom h a nepszerusegemet ha nem szoloban nyomom akkor a rivalisok vagjak taccsra. akik annyit sem ernek mint a kutya fule de sok lud disznot gyoz ugye...


erre mi a megoldas?

2023. jan. 2. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!