Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nem érzitek megalázóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nem érzitek megalázónak a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Sorozatban küldik a férfiak a leveleket próbálnak a nőknél megfelelni és általában a nők csak visszaírnak, hogy nem egymást keressük
2023. aug. 14. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Miért mi ebben a megalàzò ha ezt irja nem egymast keressük?

Nem kellene sorozatban írni mindenkinek aki nönemü 18-50 között

2023. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
nem
2023. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert jóképűnek születtem. De el tudom képzelni milyen szar lehet azoknak, akik nem.
2023. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Pont ezaz, egy iszonyat felszínes és nagyon szánalmas dolog szerintem.

Én két okból sem vagyok fennt, az egyik amit a kérdező is írt, hogy szánalmasnak érzem írogatni úgy hogy egy képen és egy rövid leíráson kívül semmit sem tudok a nőről, illetve hogy úgy érzem erőltetett az egész, mintha egy állásportál lenne ahol mindenki próbálja magát a legjobb színben feltüntetni és mindenki gyanakszik a másikra és próbálja kideríteni mit titkol :D


A másik ok hogy semmi kedvem ahhoz hogy család/barátok/kollegák véletlenül megtaláljanak az oldalon és kérdezősködjenek a magán életemről, esetleg okoskodjanak stb...


Én sokkal szívesebben ismerkedem élőben illetve facebookon, ha már online próbálkozom. Persze ott sem dierktben, csak próbálok egy valahova tartó beszélghetést fenn tartani és valamilyen közös programon találkozni a kiszemelt nővel, de senkit nem hívok egyből dikert randira.


Szerintem az a legjobb ha hasonló érdeklődésű emberek pl a hobbijuk kapcsán találkoznak, kezdenek el ismerkedni és nem ilyen tinder szerű pár kép és mondat alapján kellene eldönteni valakiről hogy érdemes-e egyáltalán találkozni vele.


Meghagyom ezeket az appokat azoknak akiknek nincs baráti köre, illetve nem elég bátrak ahhoz hogy eljárjanak közösségi programokra ahol van esély ismerkedni.

2023. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem égő, úgyis mindenki a telóját bújja.
2023. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom megalázónak a társkereső oldalakat. Viszont, amit az emberek többsége nyilatkozik a társkeresésről és ezekről az oldalakról, azt nevetségesnek és pofátlanul álszentnek tartom.

Pl. hogy a külső annyira nem számít és a belső a lényeges. Akkor miért van ennyi toxikus kapcsolat? Vagy, hogy egy átlagos férfi is elég sok randilehetőséget hozhat össze társkeresőn. Nem, egy átlagos férfinek alig lesz match. Vagy, hogy a nők elvárásai nem elszálltak. De, azok. A társkereső oldalak erre tökéletes példák.

2023. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

#1


Nyilván nem írna sorozatban 30 nőnek, ha már a 3. összejönne neki!

Minek jelentkeznél a 30 állásra, ha már a 3. helyen felvennének?

IQ bajnok.

2023. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
7 szerintük addig kéne várni a második levél megírásával míg az első levél címzettje nem ad kosarat. Ha viszont első címzett nem válaszol akkor bukta a dolgot (további levélírás jogát). Persze egyik női meglátás szerint a nem válaszolás is válasz (mint az a genyó munkahelyeknél divat) de a "konzílium" még nem határozta meg hány nap után áll be a nem válaszolássat bekövetkezett válasz vélelme.
2023. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kérdező! Örülj neki hogy ti még viszonylag normális nőkbe botlottatok bele és egy ennyivel hogy: "nem egymást keressük" ennyivel megúsztátok. Én tudnék mesélni hogy milyen nőkhöz volt szerencsém meg hogy itt a gyakorikérések oldalon mennyire fikázódó nők találhatóak meg. Előző kérdés alatt ahová válaszoltam ott az volt a bajuk hogy a 180 cm alatti pasik "törpék". Mondják ezt a 150-165 cm közötti nők akiknek rosszabb esetben hogy tudjanak csókolózni a partnerükkel sámlira kell állniuk vagy a partnert megkérni hogy guggoljon le vagy térdeljen le, jobb esetben hajoljon le. Szánalmasak az ilyen nők! Tisztelet a kivételnek!!
2023. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!