Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek inkább túl rajta?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedünk egy pasival nekem nagyon bejön állítólag én is neki, eddig minden rendben volt pár hete beszélünk, minden nap írt én is neki majd egyszer csak elkezdett ritkán visszaírni pedig online van.

Kérdeztem mi a baj esetleg ha már nem akar velem beszélni akkor csak mondja el, de azt mondta nincs semmi gond sok a munka meg a családjánál volt. Mondtam megértem ...

De közben folyton online volt és most már egy napja nem is írt vissza.

Nekem tényleg nagyon szimpatikus de úgy érzem ezek alapján nem kölcsönös a dolog.

Engedjem el vagy várjak még?



2023. aug. 14. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Már hetek óta beszélgettek? Találkozó még fel sem merült, csak írogatás van? Mert akkor szerintem felejtős. Ha egy pasi egy, maximum két héten belül nem kér találkozót, az komolytalan, ott valami kamu van.
2023. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Kicsit messze élek tőle de nem, nem "kért" találkozót.

Kb 2.5 hete beszélünk szóval igazából még "friss".

2023. aug. 14. 14:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyire messze?
2023. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mással ismerkedik, de talonban tart, én nem várnék rá.
2023. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

1.


"Ha egy pasi egy, maximum két héten belül nem kér találkozót, az komolytalan, ott valami kamu van."


Ez már megint milyen idióta incel szabály?

2023. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3

120km vagy talán picit több.

2023. aug. 14. 14:30
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem már elkellett volna hívnia randizni. Nekem ez így komolytalan. Max 4-5 napot irogatok valakivel, utána feltétlenűl személyes találkozó. Úgy is élőben dől el minden.

30/N

2023. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
De nem is merült még fel a személyes találkozó? Mert 120 km azért nem kevés. Hogy képzeled el vele a kapcsolatot? Odaköltöznél? Ez azért nem olyan távolság, amit naponta át lehet hidalni. Egy idő után baromira fárasztó a távkapcsolat. Én a magam részéről kb 50 km-ben húztam meg a határt, amennyiről még ismerkedek.
2023. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8

De igen, hogyne merült volna fel.

Hogy majd randizunk vártam, hogy elhívjon.

Ha kapcsolat lenne köztünk valószínű nekem kellene költözni stb de nem élem ilyesmibe bele magam.

2023. aug. 14. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:

nem egyformán várjátok egymást, te jobban, ezt ő érzi, és talán nyomulos vagy ezt érezheti..ezért távolságot tart..

igazából hezitálhat..

ha valaki határozott akkor az nem igy viselkedik, hogy kifogásokat keres..

vedd jelnek..és ne láss bele olyat ami még nincs..

ilyenkor van a nagy koppanás, mikor már előre élik bele magukat abba ami még nincs...

2023. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!