Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek inkább túl rajta?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedünk egy pasival nekem nagyon bejön állítólag én is neki, eddig minden rendben volt pár hete beszélünk, minden nap írt én is neki majd egyszer csak elkezdett ritkán visszaírni pedig online van.

Kérdeztem mi a baj esetleg ha már nem akar velem beszélni akkor csak mondja el, de azt mondta nincs semmi gond sok a munka meg a családjánál volt. Mondtam megértem ...

De közben folyton online volt és most már egy napja nem is írt vissza.

Nekem tényleg nagyon szimpatikus de úgy érzem ezek alapján nem kölcsönös a dolog.

Engedjem el vagy várjak még?



2023. aug. 14. 14:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10

Nem nyomultam annyira kerestem a társaságát amennyire ő az enyém, több napig nem írt de online volt én megértettem a dolgot szóval elengedtem ezt az egészet.

2023. aug. 16. 15:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Kifogas kifogas hatan. Nok is csinaljak ezt. Most anyamnal vagyok, most itt vagyok, most sokat dolgozok hagyjuk mar. Akinek fontos vagy az fog irni es nem szavakat meg nem tobb nap kihagyassal, hanem a kommunikacio folyamatos. Engedd el
2023. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el. Mi a párommal netes társkeresőn ismerkedtünk meg. 2,5 hét után találkoztunk először. Az ismerkedés 2,5 hete alatt abszolut kölcsönösen kerestük egymást, és nem volt ilyen online vagyok de nem írunk a másiknak sztori. Mindketten tanultunk, dolgoztunk akkoriban,, csináltuk a dolgainkat, család stb, mégis szakítottunk időt egymásra.

Nekem korábbról több hasonló ismerkedésem is volt. Az a tapasztalatom, hogy aMikor kezd egyoldalúvá válni ez a dolog, annak oka van. Nem a kifogásokat kell keresni. Ha valakit érdekelsz akkor szorít időt arra amire akar: jelen esetben arra hogy rendszeresen keressen, válaszoljon. Aki érdeklődik irántad, az Nem napi, kétnapi 1 üzenetet lök oda, és ha online van akkor ír. Ennyi.

2023. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lépjél túl rajta, igen.
2023. aug. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!