Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn milyen okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn milyen okok miatt fejezik be az emberek az írást, és nem válaszolnak többet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokszor olvasni olyan panaszt, főleg férfiaktól, hogy valakivel sikerül elkezdeni beszéledni, aztán egy idő után a nő nem ír többet. Persze van női hozzászólás, amiben meg a pasikat vádolják, hogy ők is ugyanezt csinálják, miközben milyen jól beszélgettek. De lehet a másik fél nem így gondolja.

Nekem is volt részem nemrég ilyenben, megkérdezte a hölgy hol dolgozom, meg mit, de gondolom nem ütöttem meg a mércét, és nem válaszolt többet. Egészségére!

Viszont van eset, mikor én is úgy döntöttem, hogy nem írok, bár valószínűleg nagyon nem hatotta meg az illető hölgyet.

Részemről akkor zárom a beszélgetést, mikor nem látom értelmét koptatni a billentyűzet, mert alig válaszol, vagyis egyszerűen látom, hogy nem is figyel rám, hiába szórakoztatom hosszú sztorikkal. Érthető, hogy mással is beszélget, de pl úgy nem lehet ismerkedni, hogy csak este van 1 órát, miközben hetek óta otthon van táppénzen, és persze ebben az egy órában is 1-2 mondatnyi választ kapok, esetleg egy smiley-t vagy amit nagyon utálok, hogy "az jó" .

Nektek mi a tapasztalat, milyen okok miatt nem válaszoltok többet? Természetesen mindkét nem válaszára kíváncsi vagyok, mert akár még tanulhatunk is belőle.

Köszi a válaszokat!

48F


2023. aug. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem azt csinálom, hogy nincs több válasz hanem elbucsuzom és letiltom, ha nem érdekel engem, unalmasnak tartom, ha úgy érzem csak én gürizek azért, hogy jobban megismerjük egymást.

Nálam nincs az, hogy "az jó" se az, hogy "értem", egyszerűen megszabadulok tőle. :DDD

2023. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uncsi lett, vagy már látszik hogy nem lesz szex.
2023. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy szinten voltál a nővel ? Anyagiak terén , iskolázottság terén , külső jegyekben és korban?


Ha bármily kapcsán a nő jobb szinten volt, vagy évekkel fiatalabb nàlad akkor ne csodálkozz hogy ide vezet a csevegés vége.

2023. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Ha jól emlékszem talán 1-2 évvel idősebb is volt. Anyagiak? Saját tehermentes családiházam van, kocsim, motorom, és jólfizető szakmám. Valamit úgy gondolom, hogy csak azért nem több valaki, mert pár évvel többet járt iskolába. Bátyám pl szobafestő, sogornőm meg gyógyszerész, doktorival. Engem igazol, hogy most beszélgetek valakivel, akinek építész a végzettsége, és full kedves, normális.

Akit meg írtam, hogy csak napi 1 órát van fenn, az meg postás.

2023. aug. 11. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó kérdés amúgy. Sokszor az van, hogy nem tetszik a másiknak, amit írsz és azért nincs több reakció. De velem nőként meg az esett meg többször, hogy a pasi rámírt, hogy szia, válaszoltam, hogy szia, aztán itt megállt a tudomány. Ez mi? :D Akkor nemszia! Az ilyeneket törlöm, természetesen. Vagy elkezdődik a beszélgetés, még az elején van érdeklődés, aztán azt veszem észre, hogy már csak én kérdezgetem, ő csak válaszol tőszavakban. Ezt is törlöm, nem vagyok én riporter. Sokszor szerintem az intelligencia nincs meg egy valódi beszélgetés kialakulásához, azt sejtem.
2023. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez egyénenként nagyon változó, és az okok is.

Én sokat ismerkedtem neten mielőtt megtaláltam a párom, ebből fél évet társkeresőn (ott jöttünk össze).

Nálam is volt olyan, hogy olyasmit írt az illető amit annyira aljasnak tartottam mint embert, hogy az üzenete válaszra sem méltattam.

Pl valami miatt szóba került, hogy én a legutóbb hány randi után feküdtem le az aktuális partnerrel, én mondtam, hogy a harmadik randi után. Erre írt egy olyat, hogy ha vele valaki lefekszik a 3. randi után, akkor többet utána nem találkozna vele. Én meg ezek után nem akartam sem beszélni sem találkozni egy ilyen emberrel.

Mert milyen alapon ítél el egy nőt emiatt, amikor a szóban forgó esetben ő maga is a 3. randi után feküdne le vele. Undorítónak tartom az ilyen kettős mércét.

Sok esetben akkor szakítottam meg a kommunikációt, amikor már a 3. üzenetváltás után a szex volt a téma. Nekem ez korai, és az illetőről ordít, hogy csak dugni akar, de elköteleződni például nem. Vagy ha érzem hogy a beszélgetés alapján nagyon nem illünk össze, vagy ha a beszélgetések során kiderült hogy az adatlapján szereplő adatokkal szemben mégsem egyedülálló. Persze sok esetben megírtam, hogy azt érzem nem egymást keressük. De akiről pl kiderült több napos ismerkedés után, hogy mégiscsak párja van, és laza szexkapcsolatot akar, azt nem méltattam még válaszra sem.

Szerintem egyértelmű, ha korábban mondjuk 1 napon belül válaszolt az ember, hogy ha nem teszi akkor off, és vége a dolognak, lépjen mindenki tovább.

Nőként velem is megesett, hogy x üzenet után nem válaszoltak. Tudomásul vettem és továbbléptem, nem hisztiztem mint egy 5 éves. Nagyon gyerekes az ilyesmi.

2023. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

26 éves nőként válaszolok: ha még nem beszéltünk, akkor nem szoktam válaszolni, amikor valaki sablonüzenetet küld (ezt volt, hogy kiraktam a profilomba is). Ha valaki normálisan írt, akkor normálisan utasítottam el. Ha pedig már egy ideje beszélgetünk, megírom neki az igazat (általában ilyen esetek szoktak előfordulni): nem érzem azt, ami nálam ki szokott alakulni, ha kapcsolatot szeretnék valakivel, illetve valami olyat mondott/tett, ami nálam nem fér bele (ez lehet akár pl. eltérő jövőbeli terv is). Olyat, hogy valakivel egy ideje beszélek, és aztán felszívódok, mint szürke szamár a ködben, nem szoktam, kivéve maximum, ha az illető számomra nagyon kellemetlen vagy határsértő módon viselkedik.


Mondjuk egyszer volt olyan, hogy beszélgettem egy sráccal, akivel én így próbáltam kommunikálni, neki kb. 1 óra magáról beszélés után jutott eszébe rólam is kérdezni valamit, pár nap alatt annyit nem kérdezett meg rólam, hogy honnan származok, mi a hobbim, stb. Na itt pl. úgy éreztem, hogy ha eltűnnék, azt kb. észre sem venné. Ő eltűnt 2 napra, akkor úgy voltam vele, hogy nem keresem. Majd keresett ő, és közöltem vele, hogy nekem ennél bárminemű kapcsolathoz több kölcsönösség kell.

2023. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!