Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Milyen hozáállással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen hozáállással szoktatok a társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagyritkán valakivel sikerül beszélgetni, akkor is ugye tudjuk, hogy a hölgy mással is ismerkedik, és bármikor eltűnhet, vagy ha normális akkor legalább annyit ír, hogy bocs nem te lettél a befutó!

Érdemes lelkileg egyfajta beleszarok lelkibeállítottságot felvenni, nem venni komolyan?

Beszélgetek 3 napja valakivel, tegnap még késő estig írogattunk, de már Messengeren, és a telefonszámát is megadta, délután fél 3-kor írtam neki, de azóta se olvasta, pedig ma estére írta, hogy beszélünk telefonon.

Lehet, hogy a családjával van, de lehet randin. Próbálom magam nyugtatni, meg nem beleélni, de simán lehet a következő üzenete az, hogy ennyi volt, hiába beszéltük, hogy megyünk motorozni, amiért rajong, van is hozzá ruházata. De ugye másnak is lehet motorja.

Nagyon gáz, hogy egyfajta versenyfutás az egész.


2023. aug. 12. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Asus ROGán Phone
2023. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Ha van olyan nő, aki rövid időn belül messengerre átmegy veled, sőt, már a számát is megadja, akkor azért jó pasi vagy, ne szomorkodj, ha egy épp eltűnik, lesz másik.


Nálam a taktika mostanában: tavaly 5 megdugott nőnél akartam megállni, és utána rendeset keresni, de annyi csalódás ért, hogy júliustól februárig egy darab randit leszámítva semmi sem volt, szex sem. Ezen annyira felzaklatott, hogy eldöntöttem, oké, tényleg kapcsolatot szeretnék, de ha a nők nem, akkor folytatom tovább a beletojok módszert, és akkor ne 5 nőt dugjak meg, hanem 10-et. Most járok 8-nál, mondjuk azóta ebből a +3-ból 2-vel lehetett volna kapcsolat, csak ugye a beletojok azt jelenti, hogy olyanoknak is ígérgetek, akikkel amúgy nem akarok kapcsolatot, mert nem tetszik mint hosszú távú valami.


Most elértem oda, hogy készül a 9. nő, és mellette egy 10., akivel már tényleg komoly kapcsolat lenne, de pont ő mond olyat, hogy fél évig nem lesz szex, ha összejövünk. Ezért az a taktikám, hogy a 9-essel ideig-óráig játszadozom, majd kuka, és csak a 10-esre koncentrálok, az se baj, ha házasság lesz belőle, szóval tényleg hűséges tudok és akarok lenni, csak addig messze visz az út.


Nos, így.

2023. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nálam ez a megdugok nőket dolog oda vezetett, hogy annyira megundorodtam a nőktől, főleg miután sűrű látogatást tettem az éjszakai életbe, hogy már kb. semmihez nincs kedvem. A legkisebb erőfeszítést se tenni senkiért. Nemhogy egy kapcsolatot fenntartani.


És rájöttem, hogy a hazugság és álszentség ami rombolja nem csak a libidómat, de az egész motivációmat mindenre.


Nem tudom hány éves vagy 2-es, de ha még nem múltál el 25, akkor én a helyedben megbecsülném a normálisabbját, főleg ha célzottan úgy keresel, hogy működjön is a hosszútávú dolog, nem csak jól néz ki és viszonylag könnyen adja magát és amúgy ég és föld vagytok.


Később te is öregszel és csak egyre selejtebb lesz a felhozatal.

2023. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy társkeresőn be tudj csajozni, olyan jól kell kinézned, mint Johnny Depp és Brad Pitt együttvéve kétszer. Másképp esélytelen.
2023. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Nem ez volt a kérdés!

Amúgy meg beszélem vele este bő 1 órát telefonon ;)

2023. aug. 13. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2023-ban szinte már sehogy. 2020 és 2022 között még úgy voltak matchek meg még tudtak a nők is válaszolni nekem ezeken az oldalakon. Most már match sincsen de válasz még annyira sem.
2023. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!