Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipon.hu Hogy áll a garanciához...

Ipon.hu Hogy áll a garanciához? Mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés

Miskolci vagyok. Nagyon sok webshopot megnéztem már, És mindenhol a garanciázáson vannak kiakadva, de maga a rendelés mindenhol rendben van. jelenleg a PCX-nél szeretnék vásárolni konfigot. Iponon ugyanazokkal a szolgáltatásokkal megéri a plusz 4-5 ezer költség? Vagy itt is lassú a garanciális ügyintézés?


(Meg vagyok szorulva, úgyhogy most igenis számít az a pár ezer Ft, a gép meg elég sürgős...)



2016. febr. 2. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Gariztattam már náluk, egyszer RAM-ot, egyszer fejhallgatót.


A garanciafutár egy-két napon belül ingyen viszi a cuccot. A memóriát hamar kicserélték. A fejhallgatóról lekopott a sorozatszám, azt a gyártónak kellett vissza küldeni, ők ültek rajta pár hónapig, nem az ipon hibája, de végül kaptam garanciális levásárlást. Szóval nekem nem volt velük gondom. Én is Miskolc környékén vagyok.

2016. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!