Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséshez amolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséshez amolyan lesz..om hozáállással kellene belefogni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy így állok hozzá, de elég zavaró, hogy egyfajta verseny van a nő kegyeiért, és volt mikor már beszéltük a találkozót, erre másnap teljesen váratlanul benyögte, hogy megismert valakit, és persze nekem lapát. Most is lenne valaki, és egész jónak tűnik a helyzet, mert van mikor ő hív fel, mégsem tudom megbízni benne, mert pl egész hétvégén nincs Messengeren. Tegnap is este 10 után írt vissza, de hamar el is köszönt. Ma délelőtt meg be sem volt kapcsolva a mobilnetje mikor felhívtam, de azt se látom, hogy mikor volt utoljára elérhető. Fél 12-es írásomat még nem olvasta el. Lehet túlkombinálom, mert ugyan tudom, hogy délelőtt dolgozott, és délután valami rokonaival van mindkét nap, de az lehet egy másik pasi is.
2022. aug. 21. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesen leszarom hozzáállás, de te túlságosan rágörcsölsz az egészre. Fogd fel lazábban, nem csak egy nő van a világon. Nem kell azon stresszelni, hogy mikor volt fent messengeren, meg mikor ír vissza. Ismerkedj te is többel egyszerre. Nincs abban semmi rossz, amíg csak ismerkedtek.
2022. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire görcsösen akarod, akkor az érződik és lapátra tesznek.
2022. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Az a baj, hogy kevés lehetőségem van, mert jó ha 2-3 hetente tudok valakivel ismerkedni, pedig fenn vagyok néhány társkeresőn.
2022. aug. 21. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Le kell szarni. Legyél ott több platformon, ne görcsölj rá, legyél játékos, aztán vagy összejön valami vagy nem. Ne éld bele magadat előre. Ezzel a mikor volt fent / olvasta el amit írtál / válaszolt csak saját magadat stresszeled feleslegesen. Keress valami elfoglaltságot, hobbit. Ne egy nővel akard betölteni azt az űrt ami benned van, még ha nőre is van szükséged. Hidd el, megérzik ha csak tőlük várnád a boldogságot.
2022. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lesz..rom hozzáállással, de abból a kedves, előzékeny fajtával.

Rossz hír, hogy akkor működik csak, ha tényleg ez van belül is.

2022. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
A megfelelő hozzáállást nem úgy kell megfogalmazni, hogy "leszarom", hanem úgy, hogy "igazából nem múlik rajta semmi".
2022. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan, de a legjobb, ha bele se fogsz. :)
2022. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
annó hallottam egy videóban, hogy nem célorientáltan kell beszélgetni és ismerkedni a másikkal. Ne az lebegjen a szemed előtt hogy bnő, meg hogy telefonszám elkérés, stb, csak szimpla beszélgetés.
2022. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Igazából pont a konkurencia miatt adtam fel a társkeresést. Elegem van abból, hogy másokkal kell versenyeznem egy nő miatt. Régebben voltak sikereim, több mint amire számítottam (nem vagyok egy 10/10 es csávó), de elég volt. Jelenleg szimplán csak magamra fókuszálok és kizárok minden mást. Majd egyszer találok egy olyat aki normális, nem beszél egyszerre 10 csávóval és nem kell a figyelméért másokkal versenyeznem. Vagy nem. Igazából nem tud érdekelni.


25/F

2022. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Leírásod alapján egy csicskó lehetsz - meg nem is vagytok együtt de már megy a számonkérés
2022. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!